امید نعمتی: سلبریتی نیستم

0

موسیقی فارس: روز گذشته امید نعمتی با درج پست جالبی در اینستاگرام شخصی اش اظهارات جالبی در ارتباط با “سلبریتی نبودن” خود داشته است. وی که خواننده گروه موفق پالت است تاکید کرده که سلبریتی نیست و فقط یک فرد عادی فعال در عرصه موزیک است که تعدادی هم هوادار دارد.

متن پست امید نعمتی در اینستاگرام:
«در این سال های اخیر بارها با جملاتی با این مطلع مواجه شدم که: شما سلبریتی‌ها … میخواهم یک بار برای همیشه تکلیف خودم را اینجا با این اسم روشن کنم.
۱-من شهروندی عادی هستم که به‌واسطه علاقه‌ شخصی، از کودکی به موسیقی و نقاشی مشغول بوده‌ام و صرفا آهنگ‌هایی میسازم و شعرهایی میگویم که اتفاقا تعدادی آدم دیگر آن‌ها را دوست داشته و بنده را دنبال میکنند.

۲-بنده نه به اندازه سلبریتی‌ها معروفم، نه پولدار، و نه شبیه آنها زیست میکنم و نه علاقه‌ای به زندگی به آن سبک و سیاق دارم.

۳-بنده مثل هر شهروند دیگری نظرات خودم را در موارد مختلف دارم و گاهی آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم. اما این بدان معنی نیست که چیزهای بیشتری میدانم یا توصیه‌ها و نصایح و سخنرانی های ویژه‌ای برای دیگران دارم.

۴-بدیهی‌ست که فعالیت بنده در صفحات مجازی (مثل هر شهروند دیگری) برای در ارتباط بودن با آدم های دیگر و گاهی تبلیغ کنسرت‌ها و آلبوم و آهنگ‌های جدید است.»

اختصاصی موسیقی فارس
انتهای پیام/

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید