به تهیه کنندگی مجید فلاح پور و مدیریت اجرایی آیدا امیری مقدم؛

گروه موسیقی «عشاق» در حوزه هنری روی صحنه رفت

0

موسیقی فارس- پریسا حسین پور: گروه موسیقی عشاق در تاریخ 16 شهریور ماه در تالار سوره حوزه هنری به روی صحنه رفت.
این گروه به تهیه‌کنندگی مجید فلاح پور و مدیریت اجرایی آیدا امیری مقدم و با حضور حمیدرضا پنجه پور، غلامرضا کزازی و استاد محمدعلی قدمی(ساقی) به عنوان خواننده در شانزدهمین روز از شهریور ماه به روی صحنه رفت تا باری دیگر تجربه ای جدید در کارنامه خود به جا بگذارد.
تالار اندیشه سوره حوزه هنری باری دیگر میزبان علاقمندان موسیقی سنتی ایران بود که توسط گروه موسیقی «عشاق» برگزار می شد.

اعضای ارکستر بزرگ گروه عشاق در این کنسرت گروه زهی ویلن؛ بهنام نظری، پدرام غلامی، مجید خردجو، مهدی کاسی پور، مجید حبیبی، سارا مداح، محمدرضا جلیلی، علیرضا خلج اسمعیلی، ابوالفضل دلشاد و ثمین باقری بودند و در بخش دیگر نوازندگی ویلن آلتو؛ رضا مجیدی،مهدی قزاقی، ویلنسل؛ مسعود فیروزی، تار؛ نغمه افشار، کمانچه؛ فرشته مبشری، سنتور؛ مهرناز فداکار، تمبک؛ کامیار محبت، دف و دایره؛ محمدرضا رجبی والا، ویدرام؛ رسول آقایی همراه «عشاق» در اجرای قطعات این کنسرت بودند. ناهید امیری، نفیسه سر رشته داری، نگار مصطفوی، آنا عباسیان و گیسو پریشان نیز همسرایان حاضر در این گروه بودند.
کمال کریمی، سهیل میر ابراهیمی، خشایار سیف اله زاده و سید محمدرضا حسینی نیز گروه سنتور نوازان این کنسرت را تشکیل می دادند.
این ارکستر بزرگ به سرپرستی و نوازندگی سنتور جمشید آقایی به روی صحنه تالار سوره حوزه هنری به اجرای برنامه پرداخت و مورد استقبال تماشاچیان حاضر در سالن قرار گرفت.

منبع:اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید