پیش فروش آلبوم «پروانه های پیراهنش» آغاز شد

0

خوانندگی اهورا ایمان

موسیقی فارس– پیش فروش آلبوم «پروانه های پیراهنش» به هنرمندی اهورا ایمان ترانه سرا و خواننده به همت مرکز موسیقی حوزه هنری آغاز شد.

به گزارش موسیقی فارس، پیش فروش آلبوم «پروانه های پیراهنش» به هنرمندی اهورا ایمان ترانه سرا و خواننده به همت مرکز موسیقی حوزه هنری آغاز شد. این آلبوم شامل ۹ قطعه  با نام های «بانو»، «پروانه‌پوش»، «دوباره عشق دوباره دریا»، «قصه اینجوری نبود»، «چرا من زندگی»، «آه»، «منو ببار»، «عاشق‌ترین باش»، «نذار برم» و «گله دارم» است که در تنظیم آن آرش حسینی، هومن نامداری، علیرضا ظریف، پدرام کشتکار، امیر جمالفرد، میثم مورستی با خواننده همکاری داشته‌اند.

انوش تقوی، مسعود همایونی، احسان نی زن، سعید بنازاده، بهزاد رواقی، فیروز ویسانلو، فرشاد حسامی، مهدی دریانی، پدرام فریوسفی، آتنا اشتیاقی هنرمندان دیگری هستند که در این آلبوم به عنوان نوازنده حضور دارند.

در توضیح این آلبوم آمده است: «اهورا ایمان در اجرای نخستین اثرش با تلفیق موسیقی مدرن و سنتی کار  متفاوتی ارائه داده که با توجه به سلایق مخاطب امروزی که در جهان پست مدرن زیست می‌کند، کاملا مطابقت دارد. از دیگر ویژگی‌های این آلبوم که آن را از دیگر آلبوم‌های موسیقی متفاوت می‌کند، شناخت کامل اهورا ایمان از ظرفیت‌های ترانه و هماهنگی آن با موسیقی زمینه است.»

ایمان در مقدمه این آلبوم  نیز یاد و خاطره‌  تعدادی هنرمندان فقید موسیقی کشورمان از جمله بابک بیات، ایرج بسطامی  و ناصر عبداللهی گرامی داشته است.

قطعات «پروانه پوش»، «گله دارم» و «قصه اینجوری بود» آثاری هستند که تاکنون با صدای این هنرمند در فضای مجازی منتشر شده است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید