واکنش همای به اظهارات محمد معتمدی در ارتباط با وجود مافیا در موسیقی؛

مافیا سراغ افراد موفق و مستعد می رود تا روی آنها کار کند

1

برای گرفتن مجوز با مشکلی روبرو نشده ام

موسیقی فارس- سهند اینانلو: پرواز همای از استقبال مردم شیراز از اپرای حلاج ابراز خوشحالی کرد و گفت: استقبال بسیار خوبی از گروه صورت گرفت. این پنجمین بار بود که در شیراز برنامه اجرا کردیم و در تمام این پنج دوره استقبال بی نظیری از گروه ما شده است ،خصوصا از اپرای حلاج! از این جهت به شخصه همیشه دست بوس مردم خونگرم شیراز هستم.
وی با بیان این که شیراز مردمی فرهنگ دوست دارد، افزود: البته نه تنها من، بلکه تمام هنرمندانی که از ادبیات فاخر ایرانی در آثارشان استفاده می کنند هم اجراهایی به یاد ماندنی در شیراز داشته اند. جای تعجب هم نیست! چرا که وقتی شما در شهری زندگی می کنید که بارگاه بزرگانی چون حافظ، سعدی و … در آن باشد، بدون شک به این ادبیات فاخر هم گرایش خواهید داشت . با این اوصاف این یک امر طبیعی است که شیرازی ها همیشه با رویی گشاده و آغوشی پرمهر به استقبال آثاری بروند که به زعم آنها از کیفیت و اصالت فرهنگی برخوردار باشد. خوشبختانه مجموعه ما نیز همیشه مشمول لطف مردم این شهر دوست داشتنی قرار گرفته است.
همای در ارتباط با برنامه های آینده گروه خود اظهار داشت : از یکم مرداد ماه، اپرای حلاج را در کاخ نیاوران به روی صحنه می بریم که پس از ۵۴ اجرای پی در پی در شهرهای تهران، شیراز، تبریز و رشت صورت خواهد گرفت. برنامه های دیگری هم در دستور کار گروه قرار دارد که به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
وی در مورد نحوه اخذ مجوز برای اپرای حلاج اینچنین توضیح داد: خوشبختانه با هیچ مشکلی از سوی نهادهای دولتی مواجه نشده ایم و سایر ارگان ها نیز کمال همکاری را با ما داشته اند و هیچ مانعی از این بابت، پیش پای ما قرار نداشته است.
او درپایان و در پاسخ به پرسشی مبنی بر اظهارات اخیر محمد معتمدی نیز گفت: هر از گاهی شنیده ام که ایشان در این مورد صحبت می کنند و نمی دانم در پی اثبات چه چیزی هستند. البته که مافیا همیشه در همه بخش ها رسوخ داشته ولی طبیعتا سراغ افراد موفق و مستعد می رود تا روی آنها کار کند و در این بین هم خودش، هم هنرمند و هم مردم بهره می برند. اما حقیقتا نمی دانم مافیا چه کار با ایشان دارد؟!
وی افزود: در موسیقی، فضای فعالیت برای همه افراد وجود دارد ولی در نهایت تصمیم با مردم است که از چه اثری حمایت کنند. به قول معروف هر کسی به اندازه کاسه خودش آب می خورد. اگر هنرمندی حمایت مخاطب را داشته باشد، قطعا مافیا در فضای موسیقی ایران تاثیری روی کارش نخواهد داشت.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

1 دیدگاه

پاسخ دهید