با انتشار «پروانه های پیراهنَش»

اولین آلبوم خالق«سلام آخر» منتشر می شود

0

موسیقی فارس-پریسا حسین پور: «پروانه های پیراهنش» ،اولین آلبوم مستقل اهورا ایمان در جایگاه خواننده به زودی منتشر می شود.
اولین آلبوم مستقل اهورا ایمان ؛شاعر و ترانه سرای به نام کشورمان به زودی روانه بازار موسیقی کشور می شود.
اهورا ایمان ترانه سرای قطعات معروفی هم چون«سلام آخر»و «مرو ای دوست» امروز خبر از پیش فروش اولین آلبوم مستقل خود با نام «پروانه ها پیراهنش» را طی دو سه روز آینده داد.

وی پیرامون انتشار این آلبوم در حساب شخصی ایستاگرامش نوشت:پروانه های پیراهنش.
به لطفش که برترین و بالاترینِ لطفهاست از این هفته و طی دو سه روز آینده پیش فروش آلبوم پروانه های پیراهنش؛نخستین آلبوم مستقل من آغاز خواهد شد.
بر عهده ی این کمترین است که سپاسگزار دوستان و همراهانی باشم که در این راه دشوار اما شیرین دستگیر و یاورم بودند.یقینا در این چند سطر چنین مهمی نمی گنجد و به تدریج به معرفی دوستان همراهم در راه نشر پروانه های پیراهنش خواهم پرداخت و اما در ابتدای این لیست بیش از پیش ممنونم از شاعر و ترانه سرای عزیز، دوست بزرگوارم جناب عباس محمدی که صمیمانه هر چه توان داشت به کار بست که این اثر به نشر برسد.
همچنین سپاسگزارم از طراح،عکاس و کارگردان چیره دست بانو بهار ایروانی که در این پست بخشی از هنرشان زینت بخش این سطرهاست و بعد از این،بیش از این از آثار و هنرشان در مجال مجازی بنده ی کمترین به نمایش در خواهد آمد.
با سپاس فراوان از سحر صفریان عزیز، شاعر و ترانه سرایی که سالهاست بالیدن آثارش را از کارگاههای ترانه ام دنبال کرده ام.

اهورا ایمان شاعر و ترانه سرای قطعات معروفی چون سلام آخر،مرو ای دوست(که آن را برای مصیبت زلزله بم سروده است)،میم مثل مادر،معصومیت از دست رفته،بوی شرجی،دلم گرفت و… است که همکاری با هنرمندان نام آشنایی چون زنده یاد بابک بیات ،احسان خواجه امیری،محمد اصفهانی،حمید حامی،مجید اخشابی،زنده یاد ناصر عبداللهی،مانی رهنما،فریدون شهبازیان و رضا صادقی را در کارنامه هنری خود دارد.
میم مثل مادر،وفا،شکرانه،سام و نرگس و خاکستر و باد از جمله فیلم ها و سریال هایی هستند که اهورا ایمان ترانه سرایی برای تیتراژ آنها را بر عهده داشته است.
شایان ذکر است که تاکنون قطعات پروانه پوش،گله دارم و قصه اینجوری بود با صدای این هنرمند منتشر شده است.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

Ahoora iman

Ahoora iman

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید