«پیام عزیزی» با گروه «با قدسیان» به جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر می‌آید

0

موسیقی فارس: «پیام عزیزی» با گروه موسیقی «با قدسیان» در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، کنسرت بزرگ عرفانی برگزار می‌کند.

«پیام عزیزی» با گروه موسیقی «با قدسیان» در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در ساعت 21:30 روز جمعه 24 دی ماه جاری در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران کنسرت بزرگ عرفانی برگزار می‌کند؛ وی که  سال گذشته با «سامی یوسف» خواننده سرشناس جهان اسلام در آلبوم موسیقی «برکت» Barakah آهنگ‌های «یا رسول الله یا شای مدینه» و «مسلمانان» با شعر «مسلمانان چه حال است این» از سروده‌های «شیخ عبدالرحمان خالص» را  به صورت مشترک اجرا کردند و در این کنسرت فرهنگسرای نیاوران نیز، این دو آهنگ عرفانی را به همراه نوازندگان گروهش اجرا خواهند کرد.

فروشی اینترنتی کنسرت بزرگ عرفانی «با قدسیان» از چندی پیش در سایت «تیوال» به آدرس www.tiwall.com آغاز شده است.

اعضای گروه موسیقی «با قدسیان» که در كنسرت بزرگ عرفاني «پيام عزيزی» (خواننده و سرپرست گروه) را با سازهای خود همراهی خواهند کرد، عبارتند از: فردين لاهورپور ـ نوازنده ني، مرتضی صنايعی ـ نوازنده نی، حسن مكانيكی ـ نوازنده نی، حسين قاسم‌زاده ـ نوازنده نی و سنتور، صابر نظرگاهی ـ نوازنده تار، امين گلستانی ـ نوازنده عود، بهروز قهاری ـ نوازنده دف، امين دادوری ـ نوازنده دف، سياوش عبدی ـ نوازنده دف و عليرضا مصدقی ـ نوازنده سازهای كوبه‌ای.

آلبوم «محمد رسول الله« (ص) به چهار زبان فارسی، كوردی، عربی و تركی با صدای «پیام عزیزی» اجرا شده است که به زودي منتشر مي‌شود و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار خواهد گرفت.

آلبوم موسیقی «بارگاه» به زبان کُردی به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی «ارسلان کامکار» و با همراهی تعدادی از اعضای گروه موسیقی کامکارها، آخرین اثر صوتی «پیام عزیزی» است؛ این خواننده در پنج سال گذشته دو آلبوم به نام‌ها‌ی «سه‌روکی دل» (رئیس دل) به زبان کردی و «خورشید مستان» به سه زبان فارسی، کُردی و عربی با همکاری گروه کامکارها منتشر کرده است.

از دیگر کارهای وی می‌توان به آلبوم‌ «با قدسیان» با آهنگ معروف «الله مدد» به آهنگسازی «جلیل عندلیبی»، آلبوم‌ «لبیک» به آهنگسازی «مجتبی میرزاده» و آلبوم‌های «پیام عاشقان» و «ملکا» با همکاری نوازندگان ارکستر سمفونیک ایران، «علی پژوهشگر» و «پاشا هنجنی» اشاره کرد.

عزیزی تاکنون در کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی و همچنین در اقلیم کردستان عراق به زبان‌های فارسی، کُردی و عربی کنسرت موسیقی برگزار کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید