کنسرت گروه «پایار» در تالار وحدت

0

موسیقی فارس-گروه موسیقی «پایار» به خوانندگی سعید خوانساری در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، گروه موسیقی «پایار» به خوانندگی سعید خوانساری و سرپرستی ارکستر فراز تلالو، 29 اردیبهشت ماه ساعت 21 و 30 دقیقه در تالار وحدت اجرا می‌کند.

علی اسماعیلی: پیانو و کیبورد، پیام کریمی: سنتور، علی عابدی: فلوت، حسین مشگان: نی، منصور رمضانی: درام، پژمان کریمی :دیوان تار، رضا نودهی: ویولن، آسیه احمدی: دف، نازنین بحیرانی: عود، نسرین سلیمانی: پرکاشن و دف و میثم طاهری: گیتار، نوازندگانی هستند که در این ارکستر هنرنمایی می‌کنند.

سعید خوانساری بیش از سی سال است که به عنوان خواننده در کنار برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم با رسانه ملی همکاری دارد و تا به امروز آثاری در سبک‌های سنتی، تلفیقی و محلی لری ارائه داده است.
وی خوانندگی را طی 8 سال کسب هنر در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی نزد استاد شاپور رحیمی و استاد صادقی که خود از شاگردان به نام استاد کریمی بودند، آموخته و تا به امروز در بیش از 12 آلبوم به عنوان خواننده حضور داشته است که آخرین آن ها، اثر تصویری «بیقرارم ای یار» با تنظیم خانم ملیحه سعیدی بود.

خوانساری که در حال حاضر تدریس را به طور جدی ادامه می دهد، اجرای زنده در بیش از 30 کشور در کارنامه هنری خود دارد که آخرین آن، مربوط به چهاردهم فروردین ماه در دانمارک و آلمان است.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید