به همت موسسه فرهنگی-هنری «آوازی نو»؛

«میلاد» میزبان پرفومنس «پازل» شد

0

موسیقی فارس- شامگاه شنبه ٩ آذر سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي طي دو سانس ميزبان هواداران گروه پازل بود.
اين كنسرت با ارائه پرفومنسی متقاوت و فضاي جديدي از طراحي صحنه منحصر به فرد برگزار شد .
عوامل اجرایی این کنسرت از نظر كيفيت نور و صدا استاندارد جديدي را براي كنسرت هاي پاپ ايجاد كرد که با ویژوال ال ای دی، پرفومنس و … بهره گرفته بود تا سعی در همسطح سازی با کنسرت های خارج از ایران شده باشد.
در ميان قطعات ريميكسي از سه آهنگ خاطر انگيز گروه پازل به نام هاي جاده، يه صدا و آخرش رسيد براي مخاطبين اجرا شد، حميد هيراد و علي لهراسبي از مهمانان اين كنسرت بودند، حميد هيراد كه نزدیک به یک سال است در بازار موسیقی مشغول به فعالیت شده است، با قطعه «شوخيه مگه» بیشتر از پیش به بازار موسيقي معرفي شد . او در این کنسرت با استقبال بي نظير و تشويق هاي مخاطبان در سالن مواجه شد.
هيراد پيش از اين سابقه هم خواني در سه قطعه از آهنگ هاي گروه پازل را دارد. ١٥ قطعه شامل آهنگ هاي جديد و آهنگ هاي خاطر انگيز گروه پازل اجرا شد، علي رهبري علاوه بر خوانندگي آهنگسازي هاي گروه پازل را نيز بر عهده داشته و است، و آرين بهاری تنظيم و ميكس و مسترينگ قطعات گروه پازل را انجام داده است، اين كنسرت به تهيه كنندگي حسن اردستاني مديرعامل موسسه فرهنگي هنري «آوازي نو» و به همت محمد ناصري مدير اجرايي این موسسه و گروه پازل برگزار شد. فاطمه شجاعي مدير روابط عمومي و همین طور مدیر برنامه گروه پازل «آوازي نو» در اين كنسرت حضور داشت.
ميلاد دهقان، سهراب ستاري، نیما عباسی،نويد رهنما، حميد يزدانفر، علي خاكي به عنوان نوازندگان گروه پازل به روي صحنه رفتند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید