آثار مشترک پازل و مهدی دارابی در راه است

کنسرت پازل با عاشقانه ها برگزار شد

0
موسیقی فارس- کنسرت گروه پازل در حالی برگزار شد که علی رهبری خواننده این گروه از همکاری با مهدی دارابی خواننده «هوروش بند» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آوازی نو، کنسرت گروه پازل شب گذشته 27 تیر 1398 طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد. این کنسرت با استقبال علاقه مندان همراه بود و از چند روز پیش تمام بلیت ها به فروش رفته بود.
گروه پازل اجرای خود را با حضور نوازندگان و با اجرای موسیقی پرانرژی آرین بهاری آغاز کرد. در ادامه علی رهبری خواننده گروه «پازل» به صحنه آمد و قطعه های این کنسرت را یکی پس از دیگری خواند.
مخاطبان حاضر در سالن تقریبا تمام ترانه های پازل را همخوانی کردند. از ویژگی های مهم کنسرت گروه پازل اجرای قطعه هایی با فضاهای متفاوت بود. در کنسرت پازل قطعه هایی آرام و عاشقانه با همراهی مخاطبان اجرا شد و در عین حال این کنسرت پر از قطعه های ریتمیک و پرانرژی بود.
در واقع پازل سعی می کند در کنسرت هایش تعادل فضایی را حفظ کند و در کنار قطعه های عاشقانه قطعه های پرانرژی زیادی هم برای مخاطبانش اجرا می‌کند.
دلارام اثر مشترک پازل و «هیراد» از مهمترین قطعه‌هایی بود که در کنسرت شب گذشته اجرا شد.
مغرور و عاشق، بی‌تاب، دنیام شدی رفت، به شرطی که، داستان، محشر، کوتاه بیا، صاف و ساده و دمتم گرم از قطعه‌هایی بودند که «پازل» آنها را اجرا کرد.
در سانس دوم کنسرت شب گذشته گروه پازل، مهدی دارابی خواننده گروه «هوروش بند» به عنوان مهمان ویژه حضور داشت.
علی رهبری پس از معرفی این خواننده خطاب به حاضران در سالن میلاد گفت: چند قطعه مشترک با مهدی دارابی آماده کرده ایم که به زودی این قطعه ها منتشر می شوند.
کنسرت گروه پازل پنجشنبه 27 تیر 1398 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و طی دو سانس برگزار شد.

انتهای پیام/
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید