پازل بند در سالن میلاد به روی صحنه رفت؛

شب پر هیاهوی پازلی‌ها+عکس

0

موسیقی فارس_سارا تقی‌نژاد: “پازل بَند” شامگاه گذشته مصادف با ۲۱ آذرماه۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

صحنه اجرا که توسط لیزرها و نورهای رنگارنگ و خاصی تزئین شده بود خبر از شبی پرهیجان می داد.

تماشاچیان مشتاق، هم‌صدا با یکدیگر، اسم گروه را صدا می‌زدند و مشتاقانه خواهان آمدن علی رهبری و آرین بهاری خوانندگان این گروه بودند.

به محض ورود اعضای پازل بَند بر روی صحنه، سالن به هوا رفت، از همان شروع برنامه بازار استوری و لایوهای اینستاگرامی هواداران داغ بود. اغلب تماشاچیان رو به دوربین‌های گوشی خود دابسمش آهنگ‌های این گروه را ضبط می‌کردند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی_هنری آوای صلح به تهیه کنندگی مهیار ضمیری در دوسانس برگزار شد و علی رهبری هم پس از هر اجرا خوانندگان جوانی که زیر نظر این موسسه بودند و قرار است در آینده آلبوم و آهنگ های خود را وارد بازار موسیقی کنند مانند؛ امیر چهارم، روشن‌ و ماهان بهرام خان به حاضرین در سالن معرفی کرد.

علی آرین از حس خوب خود نسبت به تماشاچیان و طرفدارنش گفت و اینکه از دو یا سه روز قبل از هر اجرا هیجان و انرژی مضاعفی دارد و سعی می کند بهترین برنامه را برای تماشاچیانش به اجرا بگذارد‌.

ترکیب نوازندگان پازلی‌ها نیز به ترتیب زیر بود؛
علی خاکی (پرکاشن)
نوید رهنما (درامز)
کیارش مقدم (کیبورد)
محسن یادگاری( گیتار نایلون و ویلون)
فرامرز نیو پور (ساکسوفون)
نیما عباسی (گیتار الکتریک)
حمید یزدانفر ( گیتار بیس)

همچنین این گروه نوازندگان مهمان هم داشت؛ آرین یاری نوازنده نی‌انبان، حسام فیحانی و ساعی دریس نوازندگان پرکاشن که در این اجرا پازل بند را همراهی کردند.

کار دادی دستم، مغرور و عاشق،آخرش رسید، به سرم زده ، محشر،دلداده، داستان، صاف و ساده دمتم گرم، مثل همیم، دنیام شدی رفت، معشوق، بیتاب و ورژن جدید دلارام از جمله قطعاتی بودند که توسط پازل باند اجرا شدند و تماشاچیان هم باهیجان و باصدای بلند این گروه را همراهی می‌کردند.

در ادامه گزارش تصویری این کنسرت را از دریچه لنز دوربین ملیکا انصاری می بینید؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید