“فاطلو” هدیه نوروزی گروه رستاک به مردم ایران

0

موسیقی فارس: گروه موسیقی رستاک که همواره برای مردم ایران نماد شادی، انرژی و جوانی بوده، همه ساله آثار گوناگونی را برای ایام نوروز تولید کرده است. از آن جمله آلبوم‌های تصویری “سرنای نوروز” و “بهار” است، که به ترتیب در سالهای ۹۲ و ۹۷ انتشار یافتند.

با توجه به شرایط ویژه امسال، این گروه تصمیم گرفته که یکی از آثار جدیدش را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. قطعه “فاطلو” که بر اساس یک ملودی عاشقانه و شاد کرمانی بازآفرینی شده مربوط به موسیقی شهریِ کرمان است. این ترانه اولین اثر از مجموعه‌ی جدید گروه رستاک خواهد بود که قرار است با ساختاری شبیه به آلبوم “همه اقوام من”، به موسیقی مناطق ایران بپردازد.

گروه رستاک که در جدیدترین فعالیت خود با تولید آثاری جذاب و متفاوت (برگرفته از موسیقی کشورهای همسایه ایران) تحت عنوان پروژه “در خانه – بی مرز” توجه اهالی موسیقی را به خود جلب کرده است، به نظر می رسد با انتشار ترانه کرمانی” فاطلو”، قصد دارد همزمان با تولید آثار فرامرزی، ساخت مجموعه “همه اقوام من ۲” را مبتنی بر موسیقی ایرانی آغاز کند. به گفته روابط عمومی گروه رستاک تک آهنگ “فاطلو” با پیشنهاد و حمایت‌ “گیتا هژبری”(از علاقه‌مندان کرمانی گروه) تولید شده است. این قطعه از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۸ در سایت بیپ تونز قرار خواهد گرفت و علاقه مندان می‌توانند برای حمایت از گروه رستاک این اثر را به صورت قانونی دانلود نمایند.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید