اولین اجرای سال 98 رستاک حلاج

0

موسیقی فارس- اولین کنسرت رستاک حلاج در سال98،سه شنبه هجدهم تیرماه در سالن همایش های برج میلاد به همت موسسه فرهنگی هنری آوای باران برگزار شد.

«تلفات» نخستین قطعه ای بود که اجرا شد. در شروع رستاک گفت : بعد از چند ماه دوری میخواهیم شب پرخاطره ای که خاطره ساز تر از گذشته باشد را بسازیم.

«هوایی»  و «چمدان» قطعه های بعدی که اجرا شدند.قبل از اجرای قطعه «غلط» رستاک گفت که این قطعه  نسبتا قدیمی و مورد علاقه ی خودم و خدا را شکر شماست.

و بعد از آن به ترتیب قطعات «بایدرفت» ،«عشق»، «دریا» ،«گفتن نداره»، «ته سیگار» ،«شرابی» ،« یه سوال» ،«بهترین حال جهان»  ،«زیبایی» ،«جوون مرگ» ،«دانشگاه»،«نسکافه»،«10:10» ، «پاییز سال بعد» ، «قهوه» اجرا شدند.

رستاک در حین اجرا خطاب به هوادارانش گفت: مرسی که 9 سال هوامو داشتید و هنوز هم دارید و قول میدم از مسیری که با هم اومدیم هیچ وقت جدا نشم

در این کنسرت مهمانان ویژه ای نیز حضور داشتند که می توان از مریم حیدرزاده، نیما شعبان نژاد، محمد معتضدی، افشین مقدم، محمد زندوکیلی، و…نام برد.

اشکان دباغ (گیتار آکوستیک و سرپرست ارکستر)، سعید جامع (درامز)، وحید قاسمی (پرکاشن)، مجید پروریان(گیتاربیس)، خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، آرتور آواساپیان (ساکسیفون)، سعید خیرخواه (پیانو) و شروین شهبازی (گیتار) هنرمندانی بودند که در کنار رستاک حلاج به اجرای برنامه پرداختند.

 

 

 

 

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

 

 

 

 

خبرنگار:سپیده سعیدی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید