قطعه لو رفته گروه رستاک، رکورد فروش آهنگ را شکست!

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی:جدیدترین قطعه منتشر شده از گروه موسیقی رستاک که “کوچه‌لر” نام داشت رکورد فروش تک آهنگ در مهمترین مرجع موسیقی ایران (سایت بيپ تونز) را شکست.

این رکوردشکنی در حالی اتفاق افتاد که قطعه کوچه‌لر پیش از موعد مقرر منتشر شد. دلیل این انتشار زودهنگام نیز، لو رفتن این آهنگ بود که رستاکی‌ها را مجبور به عرضه زودهنگام آن کرد. سایت بیپ تونز نیز متقابلا دست به انتشار این قطعه زد و از صبح روز ۲۵آذر “کوچه‌لر” را روی پیشخوان فروش آثار گذاشت.

طبیعتا وقتی چنین سرنوشتی گریبان گیر یک اثر هنری می‌شود انتظار فروش بالا (دانلود قانونی) از آن اثر را نمی‌توان داشت چرا که تمام مراجع دانلود رایگان موزیک آن را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند. اما در این مورد خاص این چنین نشد و قطعه آذری “کوچه‌لر” در صدر جدول فروش قرار گرفت.

حال که هواداران گروه رستاک از اولین قسمت مجموعه موسیقایی “در خانه_بی مرز” استقبال درخوری کرده‌اند باید منتظر واکنش آن‌ها نسبت به انتشار قطعه دوم از این پروژه فرامرزی گروه محبوبشان باشیم.

لازم به یادآوری است که این آهنگ روز یازدهم ماه جاری روانه بازار ‌موسیقی می‌گردد. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت بیپ تونز اقدام به خرید این قطعه نمایند.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید