تور کنسرت های «رضا بهرام» برگزار می‌شود

0

موسیقی فارس_هما سعادت: رضا بهرام همزمان با سومین تمدید کنسرت تهرانش، تور کنسرت های خود را برگزار می‌کند.
رضا بهرام که برای اولین بار و در تاریخ ۱۶ تیرماه امسال کنسرتی در تهران برگزار کرد، هم اکنون در حال تولید قطعات جدید خود می‌باشد. به دنبال استقبال دوستداران رضا بهرام از اولین کنسرت وی، «موسسه فرهنگی هنری ققنوس» کنسرت او را برای ۲۹ تیرماه تمدید و مقرر گردیده است پنجم مرداد ماه نیز در سالن میلاد نمایشگاه اجرا داشته باشد و در پی آن تور کنسرت‌ های رضا بهرام با اجرا در شهر کرمان در تاریخ ۳۰ تیرماه در دو سانس مختلف آغاز شد و با اجرای ۲ سانس در کرمانشاه ادامه خواهد داشت.
این خواننده کنسرت های خود را با رهبری «ساسان هاشمی» در شهرهای اردبیل (۳ مرداد) و رشت (۸ و ۹ مرداد) به روی صحنه خواهد برد.
فروش بلیت تمام کنسرت‌ های رضا بهرام، از طریق سایت «ایران کنسرت» انجام می‌شود.

شایان ذکر است این خواننده متولد ۱۳۷۱ در شهر یزد می‌باشد. رضا بهرام که طی ماه‌ های گذشته قطعاتی چون از «عشق بگو»، «کجایی»، «بیمار»، «دیوانه»، «مو به مو»، «شب‌ های بعد از تو»، «آتش»، «آرامشی دارم»، «گل عشق»، را منتشر کرده است، خوانندگی تیتراژ فصل دوم سریال «ممنوعه» را نیز به عهده داشته است که با استقبال ببیندگان این مجموعه همراه بوده است.
«موسسه فرهنگی هنری ققنوس» حامی فعالیت‌ های وی از شروع فعالیت‌های هنری او بوده است.
این خواننده‌ از سال ۹۳ فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است و قبل از انتخاب نام هنری خود با نام هلاورجانی فعالیت می‌کرده و نکته قابل توجه اینکه تحصیلات وی در رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می‌باشد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید