روزبه بمانی: ترانه هایم را حفظ نیستم

0

موزیک فارس_شبنم ظهیریان:شامگاه سه شنبه 22 مرداد، سالن همایش های برج میلاد تهران میزبان یکی از عاشقانه ترین کنسرت های ایران بود. روزبه بمانی به همراه طرفدارانش یکی از به یادماندنی ترین شب های گرم تهران را رقم زدند و هم صدا باهم از«عشق» خواندند.
نکته جالب توجهی که از آغاز کنسرت به چشم می آمد، نورپردازی و طراحی صحنه آن بود که به عنوان مثال از یک نیمکت زیبا به جای صندلی استفاده شده بود.همچنین با اجرای چند قطعه خاص، دکوراسیون نیز متناسب با آن تغییرمی کرد و این جلوه های بصری با فضای عاشقانه کنسرت متناسب بود.
روزبه بمانی ترانه سرای به نام کشور که حالا در قامت یک خواننده نیز به فعالیت می پردازد ، با قطعه «من حافظم» به روی صحنه آمد.
«چالوس»،«سلام»،«خسته شدم»،«خودم خواستم»،«به من نگو عاشق» با صدای رسا و واضح بمانی در سالن طنین انداز شد.
همچنین تیتراژ فیلم سینمایی لاتاری،کجابایدبرم، و تیتراژ فیلم بدون تاریخ بدون امضا با پیانونوازی رضاتاجبخش و نمایش صحنه هایی از این فیلم به اجرا درآمد و روزبه بمانی از عوامل این فیلم قدردانی کرد.
بخش جالب توجه سخنان بمانی لحظه ای بود که گفت من ترانه هایم را حفظ نیستم و تقریبا تمام مدت از روی ترانه هایش می خواند که با توجه به ترانه سرایی خودش امری عجیب محسوب می شود.
محمد شکاری (گیتار)، امیررضا جلیلی (گیتار)، مهسا گرجی (ویولن سل)، مجید برومند (گیتار بیس)، احسان نی زن (ویولن)، سروش عمومی (درامز)، امیر علیزاده (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد) اعضای گروه در اجرای این کنسرت بودند..
بمانی در این کنسرت از آهنگ جدیدش رونمایی کرد که تنظیم آن برعهده هومن نامداری بود.
همچنین بمانی کنسرت را با اجرای قطعه خرقه به پایان رساند و حضور او تا انتهای اجرای قطعه روی صحنه برخلاف بسیاری از خواننده ها ،قابل تقدیربود.
بابک جهانبخش، هومن نامداری،سارابهرامی و همایون نصیری از جمله مهمانان ویژه سانس دوم کنسرت بودند که البته به جرات می توان از علیرضا عصار به عنوان ویژه ترین مهمان این کنسرت نام برد.
این کنسرت به همت موسسه آوای هنر و با اسپانسرینگ میثم عطر در برج میلادتهران برگزار شد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید