روزبه بمانی در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه رفت؛

کنسرت بمانی و تولد ۴۱سالگی روزبه!+عکس

0

موسیقی فارس-مهدیه رحمانی: روزبه‌بمانی در شامگاه پنجم آذر ماه ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت. بمانی در این کنسرت تولد خود را با طرفدارانش شریک شد و ضمن تشکر از هواداران و اعضای گروه خود بابت سوپرایزِ تولد ،گفت که جشن تولد از کودکی برایش با بغض و غم خاصی همراه بوده مانند لحظه تحویل سال!
گفتنی است پدر و مادر روزبه بمانی هم در این کنسرت حضور داشتند و به تماشای اجرای او نشستند.
کنسرت با اجرای قطعه《 چالوس》 و در استقبال پرشور مخاطبان آغاز شد و سپس روزبه بمانی صمیمانه با هوادارانش صحبت کرد و گفت که همیشه غالب شدن انرژی هوادارانش بر او و نوشته هایش باعث می‌شود که متن آغازین صحبت هایش برای کنسرت را فراموش کند و بابت این همصدایی از همه هوادارانش قدردانی کرد.
《عاشقی》《تمرین تنهایی》《خسته شدم》《اتفاق》《 من حافظم》《به من نگو عاشق》《 جنون》《شلیک》《یعنی‌تموم》《کجا‌باید‌برم》《 اسمت که میاد》《بدون تاریخ بدون امضا》《خودم خواستم》از دیگر قطعات اجرا شده در این کنسرت توسط وی بود، همچنین جدیدترین قطعه منتشر شده به نام《تنهایی》در این کنسرت به صورت زنده اجرا شد و مورد استقبال قرار گرفت.

《اردلان کاظمی؛کیبورد》《محمود عربانی؛ویولن》《ماکان یعقوبی؛ پرکاشن》《 مجید برومند؛گیتار بیس》《سروش عمومی؛ درام》《امیر جلیلی؛ گیتار الکتریک》《 مهرداد احمدزاده؛ کیبورد و رهبر ارکستر》《محمد شکاری؛ گیتار نایلون》 《یگانه حسینی؛سولماز خاکپور؛هیوا روشنایی؛ داریوش حجازی آزاد؛(ارکستر زهی)》 اعضای گروه روزبه بمانی را تشکیل می دادند.

گفتنی است که علی ضیاء، حمید سوریان و شاهد صادق پور از مهمانان حاضر در کنسرت شب گذشته بودند.

گزارش تصویری موسیقی فارس از کنسرت روزبه بمانی؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید