پسر ساسی مانکن جدید ترین رسوایی اخلاقی خواننده لس آنجلسی

0
موسیقی فارس-جدیدترین رسوایی اخلاقی برای ساسی مانکن یکی از خوانندگان لس آنجلسی برای او دردسر ساز شد.
ساسی مانکن که نام اصلی ساسان حیدری یافته را دارد و در لس آنجلسی زندگی می کند گفته شد وقتی از ایران خارج شد و برای اقامت در کشور امریکا با دختری به نام سایه ازدواج می کند که سایه از این خواننده باردار می شود که ظاهر ساسی با بودن بچه مخالفت دارد و خانم سایه حاضر به سقط بچه نشده و بچه به دنیا می آید و اکنون ساسی هر دو را رها می کند که سوژه خبری این روزها شده است.
ساسان حیدری یافته ملقب به ساسی مانکن، این بار نه با انتشار آهنگی غیر اخلاقی بلکه با خبری جنجالی حاشیه ساز شد. این خواننده که با آثار انحرافی، خود را سر زبان‌ها می‌اندازد، حالا خود را صاحب فرزندی می‌بیند که تمایلی به داشتن وی ندارد و می‌خواهد او را از خودش دور کند.
ماجرا از این قرار است که ساسان یافته، برای اقامت در آمریکا با خانمی به اسم سایه ازدواج می‌کند. سایه باردار می‌شود و این در حالی است که هنوز مشکل اقامت ساسان یافته حل نشده است. پس از این که اقامت آمریکا برای آقای خواننده فراهم می‌شود، او همسر و فرزندش را که مایل به نگهداری آن نبوده رها می‌کند. ظاهرا ساسان یافته می‌خواسته بچه سقط شود. این اتفاق نیفتاده و حالا فرزند خواننده لس آنجلسی با نام «برسام» یکی از سوژه‌ها در فضای مجازی شده است.

شناسنامه پسر احتمالی ساسی مانکن

شناسنامه پسر احتمالی ساسی مانکن

گفته می‌شود سایه همسر سابق ساسی مانکن خود را به یکی از کنسرت‌های او رسانده و تلاش کرده برسام را به پدرش نشان دهد که با این موضوع مخالفت شده است.
برسام جدیدترین شاهد برای بیان رسوایی‌های اخلاقی خواننده لس آنجلسی است. خواننده‌ای که تلاش می‌کند، خط قرمز‌های اخلاقی را در شعر و موسیقی و موزیک ویدیوهایش کنار بزند و در زندگی شخصی هم اینگونه عمل کرده است. ترویج روابط نامشروع با تصاویر محرک تنها بخش کوچکی از فسادهای اخلاقی در میان خوانندگان لس آنجلسی است.
این فرد به اصطلاح خواننده چندین بار با رفتارهای نامناسب خود حاشیه‌هایی را به وجود آورده است. آخرین رسوایی او به ماجرای تراژدی جدایی با یک مدل ایرانی به نام «دنیا» برمی‌گردد که حواشی زیادی به همراه داشت.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید