بدلیل تاخیر در صدور مجوز از طرف دفتر موسیقی

کنسرت گروه «سازینه»در حمایت از سیل زدگان استان لرستان لغو شد

0

موسیقی فارس- سهند اینانلو : در گزارشی که توسط بخش فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا منتشر شده است در تاریخ ۲۸خرداد قرار بر برگزاری کنسرتی از گروه «سازینه» بوده است . این کنسرت قرار بوده تا در حمایت از سیل زدگان استان لرستان و  سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود اما  به دلیل تاخیر در صدور مجوز از طرف دفتر موسیقی لغو شده است.

طبق گزارش همین پایگاه خبری گروه «سازینه» با همکاری و برنامه ریزی انجمن دیدبان آزادی وتوسعه(هنارس)اقدام به برگزاری این کنسرت نموده بود ولی به علت صدور دیرهنگام مجوز، این برنامه برگزار نخواهد شد.
در همین راستا قاسم فاضلی کیا، مدیرعامل انجمن دیدبان آزادی و توسعه در گفتگو با تسنیم چنین گفته است: «امروز مسئله مجوز و شروع بلیت‌فروشی حل شد. اما دیگر خیلی دیر شده است. شاید بهتر بود مسئولان وزارت ارشاد از چند روز پیش‌تر اجازه باز شدن سایت را به ما می‌دادند. ما برای گرفتن مجوز دیر اقدام کردیم. از طرفی تعداد نوازندگان و خوانندگانِ گروه «سازینه» زیاد بودند و گرفتن مشخصات و تکمیل کردن مدارکشان خیلی طول کشید. ما قبول داریم که دیر اقدام کردیم اما تعلل سیستم دفتر موسیقی هم در این راه بی‌تاثیر نبود.»
وی در ادامه چنین می گوید: « ایرادهایی که در تکمیل پروسه مجوز گرفتنِ گروه «سازینه» وجود داشت، همه قانونی بود، اما می‌شد برای گروهی که کارنامه مشخصی دارد، مساعدتی از سوی مسئولان ارشاد داشته باشیم. به هر روی کنسرت خیریه گروه «سازینه» را در تاریخ دیگری برگزار خواهیم کرد.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید