پنجمین دوره فستیوال شب های موسیقی

0

موزیک فارس_پانیذ رحیمی:پنجمین دوره فستیوال شب های موسیقی روز چهارشنبه 12 تیر ماه آغاز شد و تا تاریخ 30 مرداد ماه نیز با حضور یازده گروه با سبک های متفاوت موسیقی در “خانه هنرمندان ایران” ادامه دارد که برخی از این گروه ها در دوره های قبلی نیز شرکت داشته اند.

خانه هنرمندان ایران و موسسه فرهنگی‌هنری آوای حنانه برگزارکننده این فستیوال هستند. همچنین بخشی از درآمد این فستیوال برای کمک به هموطنان سیل‌زده در نظر گرفته خواهد شد.

شهریار مسرور در ۱۲ تیر، نوید اربابیان ۱۴ تیر، گروه ضرب و فوت (داریوش صالح‌پور) ۱۹ تیر و گروه پلاستیکا (امیراشکان غلامی) ۲۱ تیر ماه روی صحنه رفتند و در روز های آتی شاهد اجرای قطعه هایی از سعید مبینی در ۲ مرداد، گروه سبحان (سبحان اکرامی) ۴ مرداد، گروه چاربرج (داریوش صالح‌پور) ۱۶ مرداد، گروه وهاران (مهرداد زرینی) ۲۱ مرداد، گروه حافظ (میرفرساد ملک‌نیا) ۲۳ و ۲۴ مرداد، گروه حنانه (کامران همت‌پور) ۲۸ مرداد و گروه پیل‌دم (ژوبین عسگریه) در روز ۳۰ مرداد خواهیم بود.

تهیه‌ی بلیت این فستیوال از طریق سایت ایران کنسرت و نیز گیشه های بلیت فروشی واقع در خانه هنرمندان ایران امکان پذیر است که هم اکنون تهیه بلیت اجرای کنسرت گروه تنبور نوازان حافظ و نیز گروه حنانه مقدور می باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید