شب شنبه ها میزبان شاهدانِ خموش می شود

0

موسیقی فارس-شب شنبه ها در دوازدهمین تجربه از دوره جدید خود، شنبه 28 مرداد ماه میزبان پرفورمنس موسیقی شاهدانِ خموش در سالن تئاتر مستقل تهران خواهد بود.

مجموعه برنامه «شب شنبه ها» هر هفته با رويكرد تجربه هاي متفاوت و گفتگوهاي تازه در باب ديدن و شنيدن اجرا مي شود و در اجرای پیش رو میزبان ابوسعید مرضایی و فربد یداللهی خواهد بود.

ابوسعید مرضایی نوازنده سه تار و شورانگیز، بیش از 30 سال است که در عرصه موسیقی فعالیت می کند و تا کنون سه آلبوم موسیقی منتشر کرده و در ضبظ و تدوین آثار اساتیدی چون زنده یاد جلال ذوالفنون و زنده یاد همایون خرم همکاری داشته است.

فربد یداللی نوازنده تنبک و سازهای کوبه ای نیز نویسنده سه کتاب آموزشی سازهای کوبه‌ای با نگرشی نو برای سازهای تنبک و کوزه (اودو) است و انتشار 5 آلبوم موسیقی، طراحی و ساخت دو ساز کوبه ای جدید و … از جمله فعالیت های اوست.

همچنین ابوسعید مرضایی و فربد یداللی با همکاری یکدیگر در سال 1390 آلبوم خاک را منتشر کرده اند که به عنوان بهترین آلبوم بی کلام سال انتخاب شده است.

پرفورمنس موسیقی شاهدانِ خموش، با نوازندگی ابوسعید مرضایی (سه تار و شور انگیز) و فربد یداللهی (تنبک و هنگ اودو) با همراهی اسماعیل مرضایی (نقاش) شامگاه شنبه 28 مرداد از ساعت 22 در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.

قرار است در این کنسرت بخشی از آلبوم های آب و خاک به همراه بداهه نوازی اجرا شود.

در اين برنامه ها رضا دادويي (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرايي)، امیر خرازی (مسئول هماهنگي و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.

علاقمندان مي توانند براي تهيه بليت این اجرا به سايت تيوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید