شهرام شکوهی: ما مدیون شهدا هستیم

0

موسیقی فارس-سارا صادقی:شهرام شکوهی که آهنگ «باران عشق» از جمله آثار ماندگار او است که برای دفاع مقدس خوانده است از کم شدن آثار موسیقی در این حیطه ، اجراها وآلبوم تازه خود سخن گفت.

شهرام شکوهی در خصوص هفته دفاع مقدس به موسیقی فارس گفت: از جمله خوانندگانی هستم که جنگ را با چشمان خود دیده ام به همین مناسبت درباره تبعات جنگ دو کار ارائه کرده ام که باران عشق از ماندگار ترین آنها است.

شکوهی با اشاره به کم شدن آثار موسیقی در حوزه دفاع مقدس توضیح داد: من به خاطر ارادتی که به شهدا دارم در این راستا تاکنون دو کار منتشر کرده ام ؛ به نظر من آهنگ باید خیلی سنجیده باشد؛ چون موضوع جذابی پیدا نکردم در این زمینه کاری منشر نکردم. ما مدیون شهدا هستیم پس باید در این زمینه آثاری ارائه کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اجراهای خود گفت: دو روز گذشته در شهرهای شهر کرد و اصفهان اجرایی داشتم ، قرار است بعد از محرم در یک الی دو شهر دیگر کنسرتی داشته باشم فعلادر حال مذاکره هستیم. همچنین قصد دارم در تهران هم مجددا کنسرتی برگزار کنم.

این خواننده در پایان گفت: یکی دو ماه دیگر دو تک آهنگ تازه ام منتشر می شود فعلا نمی توانم نام آنها را بگویم، همچنین قصد دارم آلبوم تازه ای را شروع کنم فعلا درگیر انتخاب موضوع  برای آلبوم تازه ام هستم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید