گزارش اختصاصی موسیقی فارس از شب دوم اسفند در مقابل بیمارستان جم؛

شبی دلهره آور در خیابان فجر +عکس و فیلم

0

موسیقی فارس_سهند اینانلو: شب گذشته ۲اسفند ۱۳۹۸ و پس از انتشار اخباری مبنی بر درگذشت محمدرضا شجریان، تعدادی از علاقمندان به این استاد برجسته آواز ایرانی در مقابل بیمارستان جم(محل بستری استاد شجریان) تجمع کردند.

به گزارش موسیقی فارس شب قبل تعداد زیادی از شهروندان تهرانی به دلیل نگرانی از وضعیت سلامتی استاد شجریان مقابل بیمارستان جم گرد هم آمدند. این بیمارستان که در خیابان فجر واقع شده است در سال های اخیر محل انجام اقدامات درمانی محمدرضا شجریان بوده است و مسئولین آن بارها به جهت نگرانی از حال این هنرمند پرآوازه مورد پرسش مردم و رسانه ها قرار گرفته بودند.

تجمع مردم در مقابل بیمارستان جم و حضور نیروهای انتظامی

اخباری که در شامگاه روز دوم اسفند در رسانه ها دست به دست می شد بسیار دردناک بود چرا که خبر از درگذشت محمدرضا شجریان در بیمارستان جم می داد و طبیعتا باعث ناراحتی طیف گسترده ای از مردم سراسر کشور شده بود. اما پس از دقایقی رسانه های رسمی شروع به تکذیب این خبر کردند و بلافاصله همایون شجریان نیز در پیج اینستاگرامی اش تمام این اخبار دلهره آور را تکذیب کرد و گفت که استاد شرایط پایداری دارند و فعلا تحت مراقبت های پزشکی قرار خواهند داشت. اما این تکذیب ها مانع تجمع جمعیت در برابر بیمارستان جم نشد و به همین جهت خبرنگار اختصاصی موسیقی فارس نیز در یاعت ۲۳و۴۸دقیقه در محل حاضر شد تا از چند و چون وقایع اطلاعات کسب نماید.

رئیس بیمارستان آمد
دقایقی پس از آغاز روز سوم اسفند دکتر مهرداد بهلولی (رییس بیمارستان جم) در میان تجمع کنندگان حاضر شد و توضیحاتی نسبت به وضعیت سلامتی استاد شجریان ارائه کرد. وی از شرایط پایدار محمدرضا شجریان خبر داد و گفت؛ تمام شایعات کذب محض بوده و استاد در بخش مراقبتهای ویژه هستند. هیچ دستگاهی نیز از ایشان جدا نشده و مراحل درمانی وی همچنان ادامه دارد.
دکتر بهلولی از مردم حواست که با خیالی آسوده محل را ترک کنند تا عبور و مرور سایر بیماران نیز تسهیل شود و مشکلی متوجه آن ها نباشد.

حضور پررنگ نیروهای انتظامی
به دلیل تجمع مردم در خیابان فجر که بسیار تنگ و باریک نیز می باشد، راهبندان سنگینی ایجاد شده بود که نیروهای راهنمایی و رانندگی سعی در باز کردن راه داشتند. پس از سخنان دکتر بهلولی نیز نیروهای پلیس از مردم خواستند که محل را ترک نمایند.

همایون؛ از پیج اینستاگرام من اخبار را دنبال کنید
پس از حضور رییس و سایر مسئولین بیمارستان جم، این بار همایون شجریان در جلوی درب ورودی بیمارستان حاضر شد و شخصا توضیحاتی را نسبت به شایعات پیرامون وضعیت جسمی استاد شجریان به دوستداران وی ارائه کرد. وی از جمعیت حاضر درخواست کرد که اخبار مربوط به سلامتی استاد را از طریق پیج اینستاگرامی اش دنبال نمایند.
در ادامه فیلم بخشی از این سخنان را می بینید؛

این گزارش تکمیل می شود.
اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید