«دات» به نفع بیماران سوخته (ققنوس) به روی صحنه می رود

0

کنسرت ویژه بانوان گروه موسیقی دات به سرپرستی و خوانندگی شهره سلطانی بازیگر و کارگردان تئاتر ، سینما و تلویزیون در تاریخ ۲۳ شهریورماه و در یک سانس و و اینبار بصورت ویژه به نفع انجمن بیماران سوخته (ققنوس) در تالار وحدت برگزار می‌شود.
گروه موسیقی دات که در اواخر تیرماه برای نخستین بار و با شعار «هر زن یک قهرمان» در تالار وحدت به روی صحنه رفت ، در این کنسرت قرار است گلچینی از قطعات نوستالژیک و جدید را به اجرا دربیاورد و تمام درآمد حاصل از فروش بلیت به نفع انجمن بیماران سوخته (ققنوس) است.
گفتنی است شهره سلطانی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است. این هنرمند در هنرستان موسیقی ردیف های سازی سنتور را نزد استاد مینا افتاده  و پیانو را نزد خانم بصیری و استاد سرکیسیان و بعدها در دانشگاه سنتور را نزد استاد مسعود شناسا و پرویز مشکاتیان و پیانو را نزد استاد سریر ادامه داد.از اساتید دیگر ایشان می توان از استادفخرالدینی ،کمال پورتراب،فریدون شهبازیان ، استاد الهامیان و دکتر ریاحی پور و استاد مرتضی پور نیز نام برد .
اعضاي گروه:
فروغ فضلی، سحر میرهاشمی، طراوات باباخانلو، شیرین واعظی، آرمیتا سلیمی، نیاز لاهرودی و مهتاب فتح الله اعضای گروه دات به سرپرستی شهره سلطانی را تشکیل می‌دهند؛ همچنین تنظیم قطعات برای این اجرا برعهده امیر کارخانه بوده و بهروز پناهنده نیز تهیه‌کننده‌ کنسرت  و  مدير اجرايي شركت فرهنگي هنري آواي‌‌ مهر ميهن به مديريت كيارش حسن زاده، روابط عمومي مونا قهرماني و عكاس امير محمد فرحزادي است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید