در کنسرت سیامک عباسی رقم خورد؛

“دیوونگی” برای مادران داغدیده+عکس

0

موسیقی فارس _مهدیه رحمانی: سیامک عباسی در شامگاه گذشته ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۸ و به همت موسسه فرهنگی_هنری فرهنگ گستر صبا، در سالن همایش ایرانیان به روی صحنه رفت.

کنسرت با اجرای ترانه 《ببین چقد دوست دارم 》آغاز شد؛《فرشته پاک》《دلفریب》《 وقتی دلت شکست》《شهر بارونی》《پناه》《تو که نیستی》《خوشبختیت ارزومه》《دریاچه نمک》《ترانه ای برای سال ها بعد》《عکس》《من دیوانه نیستم》《کوه》《روز های خوب 》《دیوونگی》《دچار》《عشق》《من انتخاب شدم 》《ادامه بده》《عشق دور》《سقوط》دیگر قطعات اجرا شده در کنسرت توسط وی بود. همچنین جدید ترین قطعه با نام《آخر پاییز》که شبِ پیش از کنسرت در ۲۸ آذر ماه منتشر شده بود نیز برای اولین بار در این کنسرت به صورت زنده اجرا شد.
همچنین او قطعه《دیوونگی》را به مادران داغ دیده آبانِ ۹۸ تقدیم کرد که با استقبال مخاطبان نیز روبه‌رو شد.

《همایون آرام فر 》(نوازنده پیانو و رهبر ارکستر)،《 امین عطایی》(سر پرست ارکستر زهی و ویولن)،《مسعود کیانی》(درام)،《محمد صادق فرزانه》(گیتاربیس)،《ساسان هاشمی》(کیبورد)،《آرش رئیسی》(گیتار نایلون)، 《آرن خاچاطوریان》(پرکاشن)،《داریوش بیژنی》(ساکسیفون) و《نیما ناظمی》(گیتار الکتریک)
اعضای گروه موسیقی سیامک عباسی را تشکیل می دادند.

گفتنی است که 《آصف اریا》،《حمید درخشان 》،《امین قباد》،《هومن شاهی (گامنو)》،《بابک صحرایی 》،《رستاک حلاج 》،《میثم یوسفی 》،《هومن نامداری》،《کسری بختیاریان》،《مهرداد نصرتی》،《حسام ناصری》،《گرشا قباد》،《دکتر حسین غیاثی》،《شیدا یوسفی 》،《شیوا طاهری 》و 《مادرِ سیامک عباسی》مهمانان حاضر در این کنسرت بودند‌.
طراحی لباس این خواننده در این کنسرت را خانه مد نیک بر عهده داشت.
ناگفته نماند که سیامک عباسی و هوادارانش در شب سالگرد مرحوم ناصر عبداللهی یاد او را زنده نگه داشته و بخشی از آهنگ 《راز》اثر زنده یاد ناصر عبدالهی را یک صدا خواندند.
شایان ذکر است که این کنسرت به همت 《موسسه فرهنگی _هنری فرهنگ گستر صبا 》برگزار و از امیر خائف زاده، مدیرعامل موسسه نیز تقدیر شد.

گزارش تصویری از کنسرت سیامک عباسی؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید