سیامک عباسی در گفت وگو با موسیقی فارس:

آلبوم تازه ام به زودی در اروپا ضبط می شود

0

موسیقی فارس – سارا صادقی: سیامک عباسی از مراحل ساخت آلبوم تازه خود که قرار است در اروپا با یک ارکستر سمفونیک معتبر ضبط شود خبرداد.
سیامک عباسی در گفت وگو با خبرنگار موسیقی فارس از جزئیات انتشار آلبوم تازه خود گفت: اشعار آلبوم از سروده های خودم با تنظیمات امیر عظیمی است؛ قراراست در اروپا با یک ارکستر سمفونیک معتبر کار را ضبط کنیم؛ به این معنی نیست که کار تماما ارکسترال یا کلاسیک است.
وی افزود: بخشی از آلبوم به شکل ارکسترال تنظیم شده که آن را با بالاترین کیفیت ضبط خواهیم کرد. قرار بود در این مدت کار ضبط را شروع کنیم ولی به دلیل ناهماهنگی های سفر در کار تاخیر ایجاد شد؛ قصد دارم بعد از تور کنسرت های تهران و شهرستان برنامه ضبط آلبوم را شروع کنم.
این خواننده در ادامه از اجراهای خود گفت: کنسرت تهران اواخر آذرماه شروع می شود، به احتمال زیاد دوشب در تالار وحدت اجرا خواهم داشت . بعد از کنسرت تهران تور کنسرت شهر ستان ها شروع می شود.

عباسی ادامه داد : قرار است در شهرهای بزرگی چون شیراز ،اصفهان ،رشت و بندرعباس تور کنسرت های خود را شروع کنیم.
این خواننده در خاتمه با اشاره به تک آهنگ تازه خود گفت: به احتمال زیاد قبل از اجرای کنسرت تهران تک قطعه تازه خود را منتشر خواهم کرد، هنوز مردد هستم که از میان کارهایم کدام تک آهنگ را منتشر کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید