در روزهای پایانی سال

کنسرت سیامک عباسی در ساری برگزار شد

0

موسیقی فارس – مجید احمدی‌نیا: ساعت از 9 گذشته بود و ترافیک نوروزی و کنسرت با هم آمیخته بودند. سالن پر شده بود و مردم بعد از ورود سیامک عباسی به صحنه، او را با فریادهای خود تشویق می‌کردند.

پس از قطعه‌‌ی آغازین کنسرت، “فرشته‌ی پاک”، سیامک عباسی به خاطر تأخیر در شروع برنامه، عذرخواهی کرد و گفت: خودم تو ترافیک موندم!

بعد از “جوون‌تر که بودم”، سیامک عباسی از مردم پرسید که: چی بزنیم؟ و وقتی با فریادهای “عشق دور” رو‌به‌رو شد، گفت غیر از عشق دور؟ و بعد هم که دید مخاطبانش به توافق نرسیدند، تصمیم گرفت برنامه‌ی خودش را اجرا کند.

“سقوط”، “تن‌سپرده به باد” با همراهی مردم اجرا شدند و سیامک عباسی، از آهنگی گفت که ترانه و ملودی خودش است و تنظیم هادی سالاری؛ و هر بار که خواستند روی این قطعه کار کنند، هوا بارانی بود: “فلسفه‌های پوچ” را اجرا کردند و باز هم با مردم صحبت کرد که: چون خودم روی موسیقی راک، عرق دارم، وقتی می‌بینم شما هم اینطور آهنگ‌های راک رو می‌خونین و علاقه دارین، خوشحال می‌شم.

“تو که نیستی” قطعه‌ی بعدی بود که بعد از آن، امیر عظیمی تشویق شد و این بار هم سیامک عباسی از اجرای آهنگی بارانی خبر داد و گفت: خوش به حال شما که نه ترافیک دارید، نه دود و هوای شهرتون همیشه بارونیه… “بارون” و “خوشبختیت آرزومه” هم اجرا شدند و بابک صفرنژاد، نوازنده‌ای بود که بعد از این قطعه تشویق شد.

سیامک عباسی و گروهش، “من انتخاب شدم” را به عنوان آهنگ بعدی اجرا کردند و بعد از تشویق آرین کشیشی، قطعه‌ی “دچار” را به روان‌شاد علی معلم و دکتر افشین یداللهی تقدیم کردند.

برای آهنگ “دریاچه نمک”، سیامک عباسی از مردم خواست فلش‌های روشن موبایل‌های‌شان را به سمت او بگیرند؛ تا مثل دکور پشت سرش، نمایی باشد از آسمان پر ستاره.

هادی سالاری بعد از “وقتی دلت شکست” و احمد ذقاقی بعد از شهر بارونی تشویق شدند و “خوبه حال من”، “دلفریب”، “تو رو دوست دارم” هم آهنگ‌های بعدی بودند که بعد از آن‌ها، سیامک عباسی با مردم سلفی گرفت و سعید رضایی، برگذارکننده کنسرت و تنظیم‌کننده قطعه‌ی آشتی را به مردم معرفی کرد. بعد ازآهنگ محبوب “عشق دور” که با همراهی و همخوانی مردم اجرا شد، “خوشبختیت آرزومه” آخرین قطعه‌ی این کنسرت بود.

امیر عظیمی، پیانو، ویولون و رهبر ارکستر، آرین کشیشی، گیتار بیس، بابک صفرنژاد، هارمونیکا، مسعود کیانی، درامز، هادی سالاری، گیتار آکوستیک و الکتریک، مهران اسلامی، گیتار آکوستیک و الکتریک، احمد ذقاقی، کیبورد، از اعضای گروه سیامک عباسی بودند.

عکس‌های هاله فتاحی از این کنسرت را در ادامه می‌بینید:

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید