بعد از ۷سال چهره سیامک عباسی رونمایی شد

0

بعدازهفت سال انتظار؛
سیامک عباسی از خودش رونمایی کرد
موسیقی فارس-سارایغموری: سیامک عباسی پس از هفت سال انتظار مخاطبان برای دیدن چهره اش،بالاخره این فرصت را در سالن میلادبه آنها داد .
29 شهریورماه طرفداران این خواننده محبوب و دور از دید پس ازهفت سال او را ازنزدیک دیدند و چهره ای که طی این سالها پشت پرده بود،روی سن میلاد رونمایی شد.
آهنگ فرشته بهترین گزینه برای شروع اولین کنسرت رسمی این خواننده بود. اما آغاز این قطعه بدون حضور سیامک عباسی بود و بعداز چندلحظه او روی سن آمد تاهنگامی که نور سالن روی صورت اومتمرکز شد و جمعیت به یکباره بمبی شد و در سالن منفجر شد. صدای همهمه و فریادهای هواداران که تا این لحظه نفس درسینه هایشان حبس شده بود، گوش فلک را کر می کرد. پس از آن بیشتر قطعات خاطر انگیز و قدیمی خود را اجرا کرد و گفت : بهترین حس برای من آن است که شما با من هم صدا باشید .
پس از بخش‌اول و آنتراکتی کوتاه، سیامک عباسی و نوازندگان در کنار هم نشستند و با اجرای قطعه ای، آهنگ هایی همراه با تکنوازی پیانو توسط امیر عظیمی‌آغاز‌شد.

ازنکات جالب توجه این کنسرت ، نظرسنجی او از مخاطبانش درخصوص چهره اش بود. او پس ازتشویقی که توسط هوادارانش شد،از آنهاپرسید: قیافه ام چطور است؟ تصور چنین چهره ای برای این صدا را داشتید یا نه؟ خوب یا بد امیدوارم خوشتان آمده باشد . این صحبتهای وی با استقبال و فریاد شوق مخاطبان همراه شد.
بابک صفرنژادنوازنده هارمونیکا بعداز اجرای عظیمی به صحنه آمد و به همراه ارکستر، قطعات خاطر انگیزی که در این سالها با صدای این خواننده منتشرشده بود را اجرا کرد و در نهایت این کنسرت با اجرای دوباره قطعه “خوشبختیت آرزومه” در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.
امیر عظیمی نوازنده ویولن،پیانو و سینتی سایزر ، آرین کشیشی گیتار بیس،نوید رهبر پیانو،سینتی سایزر،مسعود کیانی درامز،مهران اسلامی گیتار،هادی سالاری گیتار،سعید امینی گیتار و بابک صفرنژاد هارمونیکا ، به هنرنمایی پرداختند .
این‌کنسرت برای ۳ مهرماه توسط شرکت آوای هنر تمدید شد .

گزارش تصویری از کنسرت سیامک عباسی از نگاه اشکان آزادبخت:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید