پس از ۱۰سال موسسه هفت باغ برگزار کرد؛

درخشش سینا سرلک بر روی صحنه+عکس و فیلم

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد:سینا سرلک خواننده موسیقی سنتی کشورمان بعد از ده سال، امشب مصادف با ۱۴ آذر ماه در محل سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به همراه گروه خود به اجرای برنامه پرداخت.

در ابتدا سرلک از اینکه بعد از ده سال توانسته دوباره روی صحنه بیاید ابراز خرسندی کرد و از افراد حاضر در سالن به دلیل حضورشان، آن هم در این شرایط اقتصادی کشورمان تشکر کرد.

جان منی، زیر سقف دودی ، این چه حالیست ، بارالها، کجایی نگارم، چشمهای آبی، عشق، چه کنم، رویا و بیگانه قطعه های بودند که توسط سینا سرلک و گروهش اجرا شد. سینا سرلک در پایان یک قطعه بختیاری را به حضار تقدیم کرد و از سوی حضار در سالن مورد تشویق فراوان قرار گرفت.

همچنین سینا سرلک بعد از اجرای هر قطعه مهمانان خود را که در کنسرت حضور داشتند از جمله: لاله صدیق و محمدرضا تهرانی دوقهرمان اتومبیل‌رانی کشورمان، علی فرهنگی (مربی سینا سرلک و بازیگر سریال خانگی مانکن)، سعید رضایی (آهنگساز)، سجاد افشاریان، شهرزاد کمال‌زاده، بهزاد خدا ویسی، پدرام کشتکار و حمیدرضا صمدی که برخی از آثار سرلک را سروده بودند ، به افراد حاضر در کنسرت معرفی کرد.

سینا سرلک از وجود مافیا در موسیقی با صراحت سخن گفت و این که وجود این باندهای مافیایی در موسیقی کشورمان سبب شده که کارهای فاخر و قابل قبول محجور بمانند و شعر و موسیقی وصداهای مختلف و بسیار ضعیف بر روی عرصه موسیقی ایران سایه بیندازند.

حمید بهروزی نیا نوازنده سه تار
فرید الهی نوازنده گیتار باس
سینا عبداللهی نوازنده درامز
شایان فرهادی نوازنده کیبورد
مهراد مقصودی نوازنده گیتار الکتریک
ماکان یعقوبی نوازنده پرکاشن
امین عطایی نوازنده ویالون
و هومن آزما از جمله نوازندگانی بودند که این کنسرت را همراهی کردند.

قابل ذکر است که این کنسرت به همت موسسه هفت باغ برگزار شد.

در ادامه کنسرت سینا سرلک را از دریچه لنز دوربین غزل خواجوی مشاهده می کنید:

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید