دهمین و آخرین تمدید کنسرت های «با من بخوان» با صدای علیرضا قربانی

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد: علیرضا قربانی، خواننده موسیقی سنتی کشورمان، از تمدید دهمین و آخرین کنسرت خود با عنوان «با من بخوان» خبر داد.

این کنسرت در تاریخ ۱ و ۲ و ۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ در کاخ سعد آباد به روی صحنه می رود و در آن قطعاتی مانند پل ،ارغوان، روزگار غریب و … اجرا خواهد شد.

شروع پروژه کنسرت با من بخوان علیرضا قربانی با موسیقی «حسام ناصری» از اردیبهشت ماه امسال بود که با استقبال کم نظیر مخاطبان این خواننده تا دهمین کنسرت هم تمدید شد.

اغلب قطعات این کنسرت ها که برای اولین‌ بار اجرا می‌ شد، تجربه کاملاً متفاوتی در کارنامه کاری علیرضا قربانی محسوب می شود. چرا که تمامی قطعات این پروژه الکترو آکوستیک هستند.

کارگردانی و طراحی دکور این کنسرت ها نیز بر عهده «رضا موسوی» است.
 
یکی از مهمترین نکات کنسرت با من بخوان در بخش موسیقیایی نقش پررنگ موسیقی الکترونیک بود. به همین منظور «حسام ناصری» و «آرش پاکزاد» وظیفه اجرا و پردازش صداهای الکترونیک را بر عهده دارند و همین موضوع باعث شده بود تا حال و هوای استیج علیرضا قربانی با اجراهای قبلی تفاوت‌ های زیادی داشته باشد.

گفتنی ست که علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجراها به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که علیرضا قربانی چندی پیش برنده تندیس جشن حافظ برای خواندن تیتراژ فیلم سینمایی «چهار راه استانبول» شده بود.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید