لغو کنسرت قزوین سیروان خسروی تنها چند ساعت مانده به اجرا

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: کنسرت قزوین سیروان خسروی که قرار بود امروز، ۱۷ تیر ماه، و در دو سانس در سالن آمفی تئاتر VIP برگزار شود، تنها چند ساعت مانده به اجرا و با وجود اخذ کلیه مجوز های لازم و بلیت فروشی، طی ابلاغ نامه ای از جناب مصطفی عبادی، رئیس انجمن موسیقی استان قزوین، به علی مجلسی، مدیر برنامه های سیروان خسروی، با توضیح این مسئله که این کنسرت با دستور مستقیم ریاست عقیدتی و سیاسی ارتش قزوین لغو شده و به دنبال آن از تحویل سالن جهت برگزاری برنامه امتناع گردیده است.
سیروان خسروی خود با انتشار عکسی از این نامه آن را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر نمود و خبر لغو کنسرت قزوین را تایید کرد و در ادامه ضمن اظهار تاسف از این رخداد اعلام کرد در مورد نحوه بازگشت هزینه بلیت ها اطلاع رسانی خواهد شد.
متن نامه ابلاغ شده بدین شرح است: جناب آقای علی مجلسی، مدیر برنامه های محترم سیروان خسروی با سلام و آرزوی سلامت، احتراما به استحضار می رساند کنسرت آقای سیروان خسروی که قرار بود در تاریخ ۱۷ تیر ماه سال ۹۸ در محل سالن ۲۹ فروردین ارتش قزوین برگزار شود علارغم دریافت تمامی مجوزهای لازم و فروش بلیط با دستور مستقیم ریاست عقیدتی و سیاسی ارتش قزوین لغو و از تحویل سالن جهت برگزاری برنامه امتناع گردید. با تشکر فروان، رئیس انجمن موسیقی استان قزوین مصطفی عبادی.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید