با هنرمندی علی جعفری پویان؛

«تا ابد ابری» منتشر شد

0

موسیقی فارس-نوازنده مطرح ویولن چند سال بعد از انتشار آلبوم «رد انگشتان من» تازه ترین اثر موسیقایی خود با عنوان «تا ابد ابری» را در دسترس علاقه مندان موسیقی بی کلام قرار داد.

علی جعفری پویان نوازنده ویولن که چند سال گذشته آلبوم بی کلام «رد انگشتان من» را در بازار موسیقی منتشر کرده بود در آستانه انتشار تازه ترین آلبومش با عنوان «تا ابد ابری» گفت: آلبوم «رد انگشتان من» که چند سال گذشته از من در بازار موسیقی منتشر شد، شامل مجموعه آثار سینمایی در دهه ۸۰ بودند که من در اجرای آنها حضور داشته و با آهنگسازان مختلف کار کردم. از آن زمان تاکنون نیز تلاش داشتم تا مجموعه های دیگری را نیز در دسترس دوستداران موسیقی قرار دهم که در این مقطع به آلبوم «تا ابد ابری» رسیدم.

وی ادامه داد: آلبوم «تا ابد ابری» بخش اول از سه گانه ای است که قرار است در سال آینده با سبک ها و شیوه های متفاوت منتشر شود. این آلبوم برگرفته از قطعات موسیقایی برخی از آثاری سینمایی، تلویزیونی و نمایشی است که از سال ۹۰ تا ۹۶ در آنها حضور داشته ام و دارای حال و هوای رمانتیک و عاشقانه ای است که تصور می کنم می تواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. ما در این کار سعی کردیم ضمن نزدیکی به استایلی جدید در نوازندگی ویولن به فضایی وارد شویم که شنونده موسیقی با اثر جدیدی در این روایت نزدیک شود.

این نوازنده ویولن که سابقه زیادی در ارکسترهای مختلف کشورمان دارد در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ویژگی های آلبوم «تا ابد ابری» توضیح داد: همان گونه که اشاره کردم آلبوم «تا ابد ابری» استایل دیگری از من در نوازندگی ویولن است که سعی کردم در آن به عنوان یک بازیگر حضور داشته باشم و خود را با حال و هوای معنایی کارها تطبیق دهم. این اثر به نوعی اولین آلبوم از یک پروژه سه گانه است که ۲ مجموعه بعدی سال آینده منتشر می شود و لازم است در اینجا از همه آهنگسازانی که از آثارشان برای این آلبوم ها استفاده کردم، تشکر کنم که همکاری خوب و ارزشمندی با من داشتند.

جعفری پویان در پایان بیان کرد: در آلبوم «تا ابد ابری» آثار آهنگسازانی چون ناصر چشم‌آذر، کارن همایونفر، ایمان جعفری پویان، احسان بیرقدار، علی بهادری (نویان)، رضا خسروی، آرش بادپا، احمد میرمعصومی، فرهاد هراتی و زنده یاد بابک بیات اجرا شده است، ضمن اینکه برخی از قطعات آلبوم هم به صورت اختصاصی برای این مجموعه ساخته شده اند. این آلبوم از سوی نشر و پخش جوان در بازار توزیع خواهد شد.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید