در همکاری با شهاب اکبری و محسن یگانه؛

«تلنگر» مهرداد شهسوارزاده به موسیقی

0

موسیقی فارس-آلبوم «تلنگر» با صدای مهرداد شهسوارزاده و تهيه كنندگي  خودش به زودی منتشر می شود.
«تلنگر» كه چهارمين آالبوم مستقل مهرداد است قرار است در اوایل اسفندماه جاری رونمایی و منتشر شود.
این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی با ترانه هایی از بابک صحرایی، محسن یگانه، امیر ارجینی، حدیث دهقان، محمدکاظمی، لی لا رضایی، شهاب اناری و امیر بذرافشان است که این مجموعه فضای متفاوتی را رقم زده است.
شهاب اكبري  با ملوديهايي از خودش ، محسن يگانه ، مهرداد شهسوارزاده ، حسين قربان پور  و مهدي رامشك ، در مقام تنظيم كننده اين آلبوم حضور دارند  و نيما اوركي ملودي و تنظيم يك قطعه را بر عهده داشته است. نيما اوركي جوان ترين آهنگساز و تنظيم كننده موسيقي و يكي از زبده ترين پيانسيت هاي حال حاضر موسيقي فرزند موسيقيدان خوب كشورمان
ستار اوركي است كه اولين ساخته خود را در آلبوم مهرداد قرار داده است .
مهرداد در اين مجموعه  براي نخستين بار قطعه اي با ترانه اي لاتين   تحت موضوع «صلح و دوستي» به سبك پاپ -جز اجرا كرده است.
وی كه از اولین خوانندگان پاپ -كلاسيك با سبك اركسترال پس از انقلاب است، با البوم  «شوكا»  وارد عرصه موسيقي شد. وی از جمله شاگردان استاد فقيد بابك بيات به شمار مي رود كه  با آهنك دريا و ترانه اي ماندگار از آزيتا قاسمي (البوم دريا )در سال ١٣٨٤ جزو پرفروشترين آلبوم هاي سال  شد و تا مدتي در صدر بهترين اثر موسيقي باكلام در رسانه و جرايد آن زمان  شناخته شده بود .
شركت فرهنگي «سل فا» به مديريت مجيد طوسي پخش آلبوم تلنگر را بر عهده خواهد داشت.
«شوکا»١٣٧٧، «دريا» ١٣٨٤ و «فال» ١٣٨٨ سه آلبوم قبلی این خواننده هستند.
وی در سال ١٣٧٩ در اولين جشنواره مردمي با عنوان «صداي تازه »خواننده برگزيده و در سال ١٣٩١ خواننده برتر  در نظرسنجي رسانه و مردمي راديو جوان معرفي گرديد.
شهسوارزاده در سال ١٣٨٢ در سريال «خاكستر و باد» در تيتراژ پاياني با ناصر عبداللهي قطعه اي مشترك را اجرا كرد كه آلبوم موسيقي آن توسط شركت سروش منتشر شد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید