۱۹ آبان ماه و به همت «موسسه فرهنگی_هنری نوای سپند»؛

کنسرت پاییزی طلیسچی در تهران برگزار شد+عکس

0

موسیقی فارس_مهدیه رحمانی: «علیرضا طلیسچی» خواننده موسیقی پاپ، شامگاه گذشته، ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

این دومین اجرای این خواننده پس از پایان ایام سوگواری محرم و صفر بود. اولین اجرا دو روز قبل و در تاریخ ۱۷ آبان ماه در سالن انقلاب شهر آستارا برگزار شده بود.

این کنسرت با اجرای ترانه «منو دریاب» و در استقبال پرشور مخاطبان آغاز شد و سپس علیرضا طلیسچی صمیمانه با حاضران در سالن صحبت کرد و گفت که دلتنگ همه هوادارانش بوده است. «تو فکر میکنی کی ای»، «نفس کی بودی تو؟»، «به خودم بد کردم»، «قرار نبود»، «ای دل خودم»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «آخرش قشنگه»، «سختگیر»، «زندگی جونم»، «دلی» و «عزیزی» دیگر قطعات اجرا شده در کنسرت توسط وی بودند. همچنین جدیدترین قطعه منتشر شده با صدای علیرضا طلیسچی به نام «بام نبود کسی» برای اولین بار در کنسرت شب گذشته به صورت زنده اجرا شد.

«مهراد حیدری»(گیتار الکتریک)، «علی شقاقی»(گیتار)، «آرتین زمانی»(کیبورد)، «سهند اسدی»(ساکسیفون)، «محمد عارف»(گیتار نایلون)، «کامیار عبدی»(درام)، «امیرحسین آزموده»(پرکاشن) و «امیربهادر دهقان»(رهبر ارکستر) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را تشکیل می دادند.

گفتنی است «بهنام بانی» به همراهی مادرش، «محمدرضا ژاله»، «ناصر زینعلی»، «مُنا شناس» و «شایان شایگان» مهمانان حاضر در کنسرت شب گذشته بودند.

شایان ذکر است که این کنسرت به همت «موسسه فرهنگی_هنری نوای سپند» و تهیه کنندگی مدیر این مجموعه «مهدی اسفندیار» برگزار شد.

گزارش تصویری کنسرت به روایت دوربین ایمان هاشمی؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید