گروه ترنم مهربانی به حمایت از سیل زدگان لرستان کنسرت اجرا می کند

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی:با توجه به کاهش کمک های مردمی به آسیب دیدگان سیل اخیر در لرستان، گروه ترنم مهربانی به سرپرستی ساسان بازگیر و خوانندگی امیر اثنی عشری کنسرتی را به حمایت از مردم لرستان در ایوان شمس برگزار می کنند.

امیر اثنی عشری خواننده موسیقی ایرانی با اعلام این خبر گفت:با توجه به سیل اخیر لرستان، هنوز تعداد بسیاری از هموطنان ما به نوعی درگیر تبعات و مشکلات ناشی از این رویداد هستند. اعضای گروه ترنم مهربانی و بنده در راستای کمک و یادآوری لزوم ادامه کمک های مادی و معنوی به مردم شریف لرستان تصمیم گرفتیم، با برگزاری کنسرتی نقش خود را در یاری رسانی به مردمان این دیار ایفا نماییم.

وی ادامه داد :کلیه عواید حاصل از فروش بلیت‌های این مراسم که جمعه ۱۱ مرداد ساعت ۲۱ در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود، صرف نیازهای خانواده‌های تنگدست سیل‌زده می‌شود و اعضای گروه بدون هیچ چشمداشتی این کنسرت را برگزار می کنند. بلیت فروشی این کنسرت نیز هم اکنون در سایت تیوال آغاز شده است.

‌اعضای گروه ترنم مهربانی عبارتند از امیر اثنی عشری به عنوان خواننده ، ساسان بازگیر سرپرست و نوازنده سه تار، آیدین دستیاری سه تار، محمدرضا وداد سه تار، کاوه صفاریان سه تار، محمد جوزی عود، احسان لیوانی‌ نی، پژمان پرنیا تمبک، بندیر و رامین ملکی دف،در این اجرا حضور خواهند داشت.

قابل توجه است کنسرت حاضر با همراهی موسسه سروش مولانا و ستاد مدیریت محله برگزار می شود.

امکان تهیه بلیت کنسرت گروه ترنم هم اکنون از طریق سایت تیوال امکان پذیر است که شرح آن به صورت زیر می باشد:

جمعه 11 مرداد_ساعت 21

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید