همزمان با کنسرت رونمایی؛

تاریخ انتشار آلبوم «طرز مستور» اعلام شد

0

معرفی قطعات انتخاب شده

موسیقی فارس- آلبوم «طرزِمستور» با نوازندگی سنتور علی بهرامی فرد و نوازندگی تار و عود هادی آذرپیرا دوشنبه 31 تیرماه همزمان با برگزاری کنسرت این اثر موسیقایی روانه بازار موسیقی خواهد شد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، آلبوم «طرزِمستور» با نوازندگی سنتور علی بهرامی فرد و نوازندگی تار و عود هادی آذرپیرا و تهیه کنندگی افشین معصومی دوشنبه 31 تیرماه همزمان با برگزاری کنسرت این اثر موسیقایی توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» روانه بازار موسیقی خواهد شد.

تازه ترین اجرای زنده پروژه «طرزِ مستور» با هنرمندی علی بهرامی فرد نوازنده سنتور و هادی آذرپیرا نوازنده تارو عود که مرحل پیش فروش آلبوم آن در سامانه های مجاز فروش آثار موسیقایی ( بیپ تیونز) آغاز شده، ساعت 21 روز دوشنبه 31 تیرماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» با مدیریت و تهیه کنندگی افشین معصومی در تالار رودکی تهران برگزار می شود.

«طرز مستور» از جمله پروژه های موسیقی ایرانی است که طی ماه های اخیر علاوه بر تهران در چندین شهرستان نیز پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.از علی بهرامی فرد و هادی آذرپیرا که همکاری های مشترکی با کیهان کلهر در کنسرت های پیشین او داشتند، پیش از این آلبوم بی کلام «راح روح» منتشر شده بود.

«حضور»، «طرزمستور- علی بهرامی فرد»، «سُکر- بیات اصفهان، نهفت»، «لیلی – علی بهرامی فرد (با الهام از موسیقی جنوب خراسان)»، «طرب – تک نوازی عود»، «دلبر – تصنیف قدیمی آذری با تنظیم علی بهرامی فرد»، «می جویمت – کرد بیات، بیداد، عراق، بیات شیراز»، «لزگی – بخش ابتدا و انتها: فولکلور آذری، بخش میانی: علی بهرامی فرد»، «طلوع بی تاب – نیشابورک، روح الارواح، دشتی، فرود به بیات اصفهان»، «گتمه گتمه – تصنیف آذری» و «رِنگ – فولکلور آذری»  قطعاتی هستند که در آلبوم طرز مستور گنجانده شده است.

علی بهرامی فرد از جمله هنرمندانی است که تحصیلات آکادمیک خود در دوره های عالی آموزشی به اتمام رسانده است. او علاوه بر تالیف کتاب های مختلف تخصصی  و تدریس دروس مختلف موسیقی از جمله ردیف موسیقی دستگاهی ایرانی، مبانی آهنگسازی ، فرم و آنالیز و تئوری موسیقی در مراکز مختلف دانشگاهی و آموزشی  آلبوم های «راهه»، «گشایش»، «زبعد ما»،«تنها نخواهم ماند» را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

هادی آذرپیرا نیز از جمله نوازندگانی است که نواختن تار ایرانی را ابتدا نزد داود آزاد آموخت. وی پس از شاگردی در محضر استاد محمدرضا لطفی عضو گروه موسیقی «شیدا» شد. این هنرمند پس از حضور در گروه موسیقی «رهاب» در گروه های دیگری چون «مهرورزان» و «کسری» در تبریز حضور یافته و بعد از چندی همراه با کیهان کلهر در کنسرت هایش به عنوان نوازنده تار به هنرنمایی پرداخت. حضور در چندین پروژه به عنوان نوازنده و کسب چند عنوان نوازنده برتر از جشنواره های معتبر موسیقایی در کشور و تدریس در چندین مجموعه آموزشی از دیگر فعالیت های این هنرمند در عرصه موسیقی است. 

تازه ترین کنسرت پروژه «طرزمستور» با هنرمندی علی بهرامی فرد و هادی آذرپیرا و تهیه کنندگی افشین معصومی ساعت 21 روز دوشنبه 31 تیرماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» در تالار رودکی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این کنسرت به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید