پس از یک هفته بازداشت در ترکیه؛

امیر تتلو آزاد شد + عکس و فیلم

0

موسیقی فارس: عصر دیروز و پس از یک هفته کشمکش، امیر تتلو که در ترکیه بازداشت بود، آزاد شده است. این خواننده پرحاشیه سه‌شنبه هفته گذشته ۸بهمن ماه ۱۳۹۸ (۲۸ژانویه ۲۰۲۰) توسط پلیس مهاجرت ترکیه بازداشت شده بود. پس از واکنش های گسترده رسانه ای در ایران، مقامات کشور ترکیه علت بازداشت او را نقض مقررات ویزا اعلام کردند.

ابتدا کمپانی آونگ عصر روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه۲۰۲۰)، در حساب رسمی اینستاگرام این شرکت خبر آزادی تتلو را منتشر کرد. پس از ساعاتی هم پیج شخصی این خواننده ایرانی این خبر را با انتشار عکسی تایید کرد. در این عکس امیرحسین مقصودلو در کنار جمعی از دوستانش دیده می شود و کپشنی با این مضمون نیز منتشر کرده است: “بابت اینا ننه بابامو‌ دادم !! راضیم… امتحان تموم شد!”

اما پس از دقایقی امیرحسین مقصودلو پست دیگری منتشر کرد که در آن کلیپ کوتاهی از لحظه آزادی اش از بازداشتگاهی در ترکیه به تصویر کشیده شده است که در ادامه می بینید؛

لازم به ذکر است جزئیات بیشتری از چگونگی آزادی تتلو و شرایط پرونده قضایی وی به رسانه ها اعلام نشده است، سایت موسیقی فارس در صورت دستیابی به اخبار جدید با مخاطبان و هواداران این خواننده پاپ در میان خواهد گذاشت.

این خواننده اهل ایران دائما در صدر اخبار موزیک کشورمان قرار داشته است و رفتارهای عجیب و گاه زننده وی باعث بروز واکنش های گوناگونی از اقشار مختلف جامعه نیز شده است. برای مثال تتلو به تناسخ اعتقاد دارد و یا در کنسرت گرجستان به طرز عجیبی استعمال ماده مخدر ماری جوانا را تبلیغ کرد. همین کنسرت باعث واکنش های گسترده اعتراضی از سوی مردم گرجستان شد که معتقد بودند تتلو به آن‌ها بی حرمتی کرده و باید از این کشور اخراج شود.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید