توهین رکیک امیر تتلو به مقدسات و امام حسین

0

موسیقی فارس-پس از پست موهن تتلو، اصولگرایان احتمالا بیش از همه شرمنده بودند؛ آنها همین سال گذشته برای پیروزی نامزدشان در انتخابات ریاست جمهوری، دست به دامان تتلو شده و او را به کمپین انتخاباتی شان افزوده بودند

دیروز وقتی پست سراسر توهین امیرتتلو به مقدسات اسلام در صفحه شخصی این خواننده جنجالی منتشر شد، احتمالا بیش از همه کسانی که عاشقانه سیدالشهدا را دوست دارند، این اصولگرایان بودند که ناراحت بودند؛ ناراحت و احتمالا شرمنده از اینکه همین سال گذشته برای پیروزی نامزدشان در انتخابات ریاست جمهوری، دست به دامان تتلو شده و او را به کمپین انتخاباتی شان افزوده بودند.
به گزارش ایران آرت، تتلو خواننده پرحاشیه که برای اجرای کنسرت به کشور ترکیه سفر کرده بود، پس از لغو کنسرت و بسته شدن راه‌های بازگشت به ایران باز هم حاشیه ساز شد. او این بار خلاف رویه یک سال اخیرش، مقدسات مسلمانان را به باد فحاشی گرفته و با انتشار پستی در اینستاگرام با الفاظی رکیک نسبت به محرم و واقعه عاشورا واکنشی غیر اخلاقی نشان داد.
امیر تتلو اواخر مرداد به کشور ترکیه سفر کرد و برای ۸ شهریور نیز کنسرتی ۲۰ هزار نفری تدارک دید ولی فروش تنها ۳۰۰ بلیت باعث شد آن برنامه نیز توسط تهیه کننده لغو شود. حال پیش بینی می‌شود پس از این اتفاق او نیز همانند شاهین نجفی و محسن نامجو باید در انتظار حکم ارتداد از سوی مراجع تقلید باشد، حکمی که می‌تواند رویای کنسرت در ایران را برای این خواننده جوان به آرزوی محقق نشدنی بدل کند. باید منتظر ماند و دید به خاطر نزدیکی اصولگرایان به تتلو، او می تواند از دریافت چنین حکمی فرار کند یا نه.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید