در کمپ پناهندگان پندیک؛

اولین مصاحبه تتلو پس از بازداشت در ترکیه + ویدئو

0

موسیقی فارس_آیدا دهرونی نژاد: پس از بازداشت امیرحسین مقصودلو( امیر تتلو) در روز سه‌شنبه ۸بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه، مقامات انتظامی ایران خبر دادند که دولت جمهوری اسلامی ایران از دولت ترکیه جهت استرداد این خواننده پرحاشیه به کشورمان درخواست همکاری کرده است. اما مقامات انتظامی ترکیه در روزی که تتلو را بازداشت کردند و به کمپ پندیک انتقال دادند، دلیل این عمل را مشکلات اقامتی وی عنوان کردند.

در پی این بازداشت پرحاشیه، هواداران امیر تتلو جهت حمایت از خواننده محبوبشان طوماری را که به همت شرکت “آونگ موزیک” (تهیه کننده آثار تتلو در خارج از کشور) تهیه شده بود امضا کردند که تا شب گذشته تعداد امضاکنندگان این نامه به بیش از ۲۸۰هزار نفر رسیده بود. به گفته مدیر شرکت آونگ، این طومار توسط وکیل ترکیه‌ای تتلو در آن کشور به مقامات ترک تحویل داده شده است که احتمالا کار این دولت را برای همکاری هرچه بیشتر با مقامات ایرانی سخت‌تر خواهد کرد.

هم اکنون نیز تتلو در کمپ پناهندگان پندیک در کشور ترکیه تحت بازداشت است ولی طبق اخبار تایید نشده ای که به خبرنگار اختصاصی موسیقی فارس رسیده است؛ پس از انتشار خبر امضای طومار توسط هواداران مقصودلو، دولت ترکیه درصدد تسهیل شرایط اقامت تتلو در پندیک برآمده و حتی در ساعاتی معین به وی اجازه خروج از اتاقش را می‌دهد که این موضوع را هواداران او که در اطراف کمپ و جهت حمایت از امیر تتلو جمع شده اند تایید می‌کنند. اما برای برخی ناظران این سئوال پیش آمده بود که این بازداشت به چه گونه ای است که تتلو امکان استفاده آزادانه از گوشی موبایل هوشمند خود را دارد و به راحتی اقدام به گرفتن فیلم و پست کردن آن در شبکه های اجتماعی می‌کند؟ در این مورد نیز باید گفت در کمپ‌های پناهندگی معمولا استفاده از گوشی آزاد است هرچند بسته به کشور و شهری که کمپ در آن واقع است این قوانین متغیر هستند اما ظاهرا در ساعاتی که تتلو اجازه حضور در فضای باز را می‌یابد، با تایید مقامات ترکیه ای اجازه استفاده از موبایل را نیز دارد که این مساله نیز توسط هوادارانی که تتلو را در این کمپ دیده اند تایید شده است.

اما پس از بازداشت این خواننده جنجالی پاپ، یکی از شبکه‌های ماهواره ای خارج از کشور اقدام به انجام مصاحبه ای با وی کرده است که فایل آن را در ادامه می‌بینید؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید