رونمایی از «تهران؛ 10 صبح»

0

موسیقی فارس- رمان «تهران 10 صبح» نوشته بانو کتایون منفرد با حضور بسیاری از دوستداران وی و جمعی از اهالی حوزه موسیقی و فرهنگ رونمایی شد. عصر شنبه 13 شهریور ماه آیین رونمایی از جدیدترین رمان کتایون منفرد در سرای محله نفت پونک تهران برگزار شد.
این مراسم با سخنان کوتاهی از «ایلیا منفرد» خواننده مشهور پاپ و برادر این نویسنده آغاز شد. در ادامه مهمانانی از حوزه فرهنگ و ادب سخنرانی کردند. «شهناز مجیدی» ناشر انتشارات روشا که عهده دار نشر این کتاب بوده است، «آرام روانشاد» و «فریده شجاعی» به بیان نکاتی چند درباره نویسنده کتاب و فضای فرهنگی حاکم بر جامعه پرداختند.
سپس نوبت به «کتایون منفرد» نویسنده کتاب رسید. او درباره اهداف و عنوان کتاب جدیدش سخنرانی و از حضور مهمانان قدردانی کرد. پس از صحبت های منفرد رونمایی رسمی از کتاب با همراهی «فیروزه علیمحمدی» مدیر انتشارات آه و ماه آغاز شد که با تشویق حاضرین همراه شد.
کتایون منفرد در مصاحبه ای با خبرنگار فارس درباره حال و هوای کتاب توضیحاتی ارائه کرد. وی ابراز داشت: «می توانم بگویم که قضاوت راجع به زنان نکته کلیدی این رمان است. قضاوتی زودهنگام از طرف نزدیک ترین فرد زندگی یک زن و ظلمی که بر وی می رود فضای این رمان را تشکیل می دهد. این کتاب یک رمان عشقی – اجتماعی است.»
در انتهای این مراسم «ایلیا منفرد» ، قطعاتی از آثار خودش را با ساز گیتار اجرا کرد. اجراهای هنرمندانه وی با تشویق حاضرین در سالن همراه بود. او پس از پایان اجرایش رو به حضار گفت: «این گیتار قدیمی ترین ساز من است. سازی که اولین آهنگ هایم را با آن اجرا کرده ام و هنوز هم آن را دارم.»
در ادامه «علیرضا بدیع» خالق شعر بی نظیر «ماه و ماهی»، آن را به زیبایی دکلمه کرد که با استقبال فراوان حاضرین مواجه شد.
این مراسم با حضور مهمانانی چون ایلیا منفرد خواننده پاپ، محمدرضا عیوضی خواننده پاپ، اهورا پارسا خواننده و آهنگساز، شهناز مجیدی ناشر و سردبیر نشر روشا، آرام روانشاد نویسنده، فریده شجاعی نویسنده، فیروزه علیمحمدی مدیر انتشارات آه و ماه، علیرضا بدیع شاعر و ترانه سرا و پگاه جانباز شاعر و ترانه سرا برگزار شد.
«تهران 10 صبح»، در 296 صفحه و با قیمت 16000 تومان توسط نشر روشا به چاپ رسیده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید