۱۸ آبان ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی؛

زانیار خسروی در تهران به روی صحنه رفت+عکس

0

موسیقی فارس: شب گذشته سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران میزبان هواداران زانیار خسروی بود. کنسرت ۱۸آبان ۱۳۹۸ زانیار، در دو سانس متوالی برگزار شد که با استقبال خوبی نیز مواجه گشت.

زانیار خسروی پس از وقفه ای نسبتا طولانی به روی صحنه آمد و با آبمیوه های تبلیغاتی معروفش پشت میکروفن رفت تا قطعاتی از آثار قدیمی‌اش را اجرا کند. وی که با لباس زمستانی عجیبش روی صحنه ظاهر شده بود پس از اجرای هر آهنگ -به گونه ای که مارک آبمیوه دیده شود- چند جرعه آبمیوه می‌نوشید. این حرکت خسروی با واکنش هواداران نیز روبرو شد.

قطعات مختلفی در این کنسرت اجرا شد که برای حاضرین در سالن یادآور خاطرات دور و نزدیک بود. غالب هوادارانی که دیشب به دیدن این کنسرت آمده بودند از قشر جوان و نوجوان جامعه بودند که ناخودآگاه با بروز احساسات باعث پرشورتر شدن فضای سالن نیز می‌شدند.

در دو مقطع نیز زانیاز از هواداران خواست در طی اجرای آهنگ با شور و حال بیشتری با وی همراهی کنند چرا که تیم فیلمبرداری در سالن حاضر بود. با توجه به این گفته ها احتمالا زانیار در صدد ضبط صحنه هایی برای تیزر کنسرت‌هایش برآمده که باید بزودی منتظر انتشارش باشیم.

زانیار خسروی در پایان برنامه از پدر و مادر خود که در سالن نیز حضور داشتند تشکر کرد.

گزارش تصویری موسیقی فارس از کنسرت زانیار خسروی؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید