خواننده آهنگ «رویای ما» در گفت وگو با موسیقی فارس؛

«ستاره» به زودی منتشر می شود

0

موسیقی فارس- قطعه «ستاره» تازه ترین اثرم است که در حال حاضرمنتظر مجوز ارشاد آن هستم اگر مشکلی پیش نیاید کم تر از یک ماه دیگر منتشر می شود.

مهدی محمدی خواننده آهنگ «رویای ما» با اعلام این خبر در گفت وگو با موسیقی فارس از قطعه تازه خود گفت: این کار با شعر و ملودی خودم ، تنظیم پوریا حیدری آماده شده است؛ همچنین آواز محلی مهران مظفری یکی از خوانندگان محلی و هنرجویانم شروع کننده آهنگ است.

این خواننده خاطر نشان کرد: قصد دارم هر 4 ماه یکبار قطعه ای را منتشر کنم اگر شرایط موسیقی را مساعد ببینم و اسپانسری هم پیدا کنم ؛می خواهم این قطعات را در قالب آلبوم منتشر کنم.

این خواننده در ادامه با اشاره به فعالیت های خود یاد آور شد: در این مدت به عنوان سولیست با ارکسترهای «فرهنگ وهنر» و «بادی آرس نوا» کار کردم ؛ در سال 94 هم با ارکستر ملی که رهبری آن را فرهاد فخرالدینی برعهده داشت همکاری داشتم . کنسرت ترانه های ماندگار هم از دیگر کارهایی بود که در سال 95  به همراه یاشار احمدی اجرا کردم . در حال حاضر هم سرپرست گروه کر ارکستر پایتخت هستم .

محمدی در پایان گفت: در زمینه آموزش هم کارهایی در دست انجام است که فعلا مراحل پیش تولید خود را سپری می کند ؛ در دو شب گذشته هم به عنوان خواننده مهمان آهنگ «ستاره » را در کنسرت حامی اجرا کردم .

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید