درباره ما

به نام خدا

سایت موسیقی فارس با شماره مجوز94/4267 از سال 1393 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.
این مجموعه تحلیلی_خبری با هدف شفاف سازی امور موسیقی ایران در سال ۹۳ راه‌اندازی شد تا در کنار انعکاس اخبار این حوزه، مجالی برای معرفی هنرمندان جوان در سبک های مختلف موسیقی باشد. در همین راستا سایت موسیقی فارس همواره سعی در یاری رسانی به قشر جوان هنرمند را دارد و تلاش کرده تا مامنی مناسب و مطمئن برای هنرمندان موسیقی باشد. کارنامه حرفه ای رسانه موسیقی فارس نشانگر این مهم است که این مجموعه همواره در زمینه انعکاس اخبار، گزارش، تولید محتوای تصویری، پوشش خبری رویدادها، ایجاد بانک اطلاعاتی، مشاوره رسانه‌ای، امور روابط عمومی و… کمک‌حال هنرمندان بوده است.
همانطور که گفته شد پایگاه تحلیلی_خبری موسیقی فارس هدف خود را صرفا به انعکاس اخبار و سرخط رویدادهای دنیای موسیقی محدود نکرده است. زیرا برای تولید محتوای کارشناسانه و علمی همواره از صاحب‌نظران، پیشکسوتان و منتقدان زبده عرصه موسیقی یاری گرفته است تا مخاطبان به طور مداوم در جریان نظرات اهل فن موسیقی ایران قرار بگیرند. این امر نه تنها باعث اقناع اذهان مخاطبین می‌گردد، بلکه موجب افزایش سطح آگاهی علاقه‌مندان به هنرِ پرمخاطب موسیقی می‌شود. پر واضح است که رسالت اصلی رسانه، پوشش منصفانه و بی کم و کاست وقایع است اما نباید فراموش کرد که مسئولیت ارتقای سطح کیفی محتوا نیز بر عهده اهالی رسانه می باشد. در همین راستا شورای سردبیری سایت موسیقی فارس سعی در تجمیع پیشنهادات و انتقادات مخاطبین دارد تا با استفاده از این نظرات، قدم‌های بلندی به سوی ارتقای روز افزون سطح کیفی مطالب مجموعه “موسیقی فارس” بردارد.
و اما در پایان باید یادآور شد، نظر بر این مهم که مدیریت سایت همواره نسبت به کادر فنی تحریریه رویکردی جوان‌گرایانه و دانش‌محور داشته، اعلام می‌کند؛ پایگاه تحلیلی_خبری موسیقی فارس از علاقه‌مندان به حوزه‌های خبرنگاری، روزنامه نگاری و عکاسی دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان همکاری با رسانه موسیقی فارس خواهشمندیم با مجاری ارتباطی اعلام شده تماس حاصل نمایند.

با انتخاب برترین های جشنواره وب ایران، سایت موسیقی فارس توانست در بخش آرای مردمی منتخب هفتمین دوره این جشنواره شود. لازم به ذکر است  موسیقی فارس در بازه زمانی کمتر از 6 ماه موفق به جلب آرای مردمی در این جشنواره شد.

jashnvare-logo

مدیرمسول و صاحب امتیاز: لی‌لا رضایی
مدیر داخلی: خشایار اشراقی
مدیر روابط عمومی: آیدا دهرونی نژاد
سردبیر: سهند اینانلو
دبیر سرویس عکس: ملیکا انصاری

تحریریه:  آیدا دهرونی نژاد، پریسا حسین پور، شبنم خان‌مصدق، پانیذ رحیمی، مهران مهرگانی، ملیکا انصاری، سارا تقی نژاد، شبنم ظهیریان، مازیار رضایی، سعید حمزه، غزل خواجوی، مهدیه رحمانی و سهند اینانلو

عکاسان:  علی رزمخواه، ملیکا انصاری، مهدیه رحمانی، مهران مهرگانی، پریسا حسین پور، غزل خواجوی، سارا سعیدی، پرستو رحیمی، سعیده بختم و سهند اینانلو

کارشناسان موسیقی: پدرام امینی ابیانه، علی تفرشی، مزدا شاهانی

بروزرسانی آهنگ: مهران مهرگانی
تلگرام: مرضیه فدایی

آدرس تلگرام: https://telegram.me/musicefars

اینستاگرام: musicefars

آدرس:تهران، خیابان طالقانی، بعد از ملک الشعرای بهار، کوچه شهید طالبیان، پلاک ۱۱، زنگ ۴
شماره تماس:۸۸۸۴۴۲۳۰