در هشتمین نشست«گفتمان ضرب اصول»

عملکرد دولت یازدهم در زمینه موسیقی نقد و بررسی می شود

0

موسیقی فارس-عملکرد دولت یازدهم در زمینه موسیقی در هشتمین نشست«گفتمان ضرب  اصول» مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

هشتمین جلسه از سلسله نشست های«گفتمان ضرب اصول» با موضوع«نقد و بررسی عملکرد دولت یازدهم در زمینه موسیقی» روز دوشنبه 6 دی از ساعت 17 در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

در این نشست علی مرادخانی(معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، فردین خلعتبری(موسیقیدان و آهنگساز)، بابک چمن آرا(ناشر و تهیه کننده موسیقی) و رضا مهدوی به عنوان کارشناس مجری حضور خواهند داشت.

در هشتمین نشست«گفتمان ضرب اصول» مسائل مختلفی چون وضعیت موسیقی کشورمان طی سه سال و نیم گذشته و همچنین عملکرد دولت در این مدت مورد بررسی قرار می گیرد.

پیش از این، هفت جلسه از«گفتمان ضرب اصول» با موضوع«بررسی وضعیت موسیقی صدا و سیما»، «بررسی وضعیت ارکسترهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، «بررسی عملکرد 15 ساله خانه موسیقی»، «بررسی مشکلات کنسرتها (اجراهای زنده)»، «بررسی نحوه برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر» و «نقد و بررسی عملکرد دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» برگزار شده است.

هدف اصلی برگزار کنندگان سلسله نشست های«گفتمان ضرب اصول» ایجاد فضایی مناسب برای بیان مشکلات موجود جامعه موسیقی است تا ضمن آگاهی از این مشکلات، فعالان و دست اندرکاران این جامعه شریف در جهت اصلاح و بهتر شدن شرایط صنفی شان حرکت کنند.

حضور در این نشست برای عموم آزاد است و علاقمندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی- بالاتر از پل سید خندان- خیابان جلفا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22872818 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید