هزارصدا ازسرگرفته شد

0

موسیقی فارس: جمعه نوزدهم آذرماه، يكي ديگر از برنامه‌های هزار صدا در بخش موسيقي اصيل ايراني از ساعت 17:30 برگزار می‌شود تا طي آن اولين گروه برگزيده پاييز و زمستان انتخاب و به دور نیمه‌نهایی راه يابد.

در اين برنامه كه اولين برنامه بعد از دو ماه تعطيلي در ايام محرم و صفر است، حسام‌الدین سراج به‌عنوان كارشناس آواز و خوانندگي، بهزاد عبدي به‌عنوان كارشناس آهنگسازي و موسيقي و افشين علاء به‌عنوان كارشناس شعر، آثار شرکت‌کنندگان در برنامه را بررسي و گروه برگزيده را معرفي خواهند كرد.

همچنین خواننده نام‌آشنا و جوان موسيقي ايران «مجتبي عسگري» كه اخیراً آلبوم «خروش» را با آهنگسازي «مجيد درخشاني» منتشر كرده است نيز، به‌عنوان خواننده مهمان قطعه آواز و تصنيفي را اجرا خواهد كرد.

اين برنامه بخش‌های جنبي هم خواهد داشت كه از آن جمله است تجليل از هنرمند تازه درگذشته موسيقي استاد ابراهيم شریف‌زاده . يكي ديگر از برنامه‌های جنبي معرفي و رونمايي يكي از آلبوم‌هایی ست كه به‌تازگی منتشرشده‌اند كه اين آلبوم و اجراي جنبي آن طي خبري تكميلي به استحضار علاقه‌مندان موسيقي خواهد رسيد.

هزار صدا برنامه‌ای براي معرفي استعدادها و چهره‌های تازه موسيقي ست كه هرماه دو بار در دو بخش پاپ و كلاسيك ايراني برگزار می‌شود و مديريت و اجراي آن بر عهده آرش نصيري روزنامه‌نگار باسابقه حوزه موسيقي است

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید