با داوری نوربخش، جهانگیری و اکبر کتابدار

برگزاری آخرین برنامه هزارصدای سنتی در سال 96

0

موسیقی فارس– آخرین برنامه در بخش سنتی هزارصدا چهارشنبه 23 اسفند برگزار و به این ترتیب پرونده این برنامه در سال 1396 بسته می‌شود. در این برنامه که یکی دیگر از برنامه‌های نیمه نهایی هزارصداست، چهار گروه دیگر از گروههای برگزیده در دورهای مقدماتی هزارصدای سنتی، برنامه‌های خود را اجرا خواهند کرد تا کارشناسان این برنامه، از بین آنها دو گروه دیگر را برای شرکت در فینال این برنامه برگزینند.

به گزارش موسیی فارس؛ برای بخش شعر و ترانه داوران این برنامه‌اند. نوربخش پیش از این در دو برنامه داور هزارصدا بوده است اما جهانگیری و کتابدار اولین بار است که در این برنامه به عنوان کارشناس حضور پیدا کرده‌اند. اکبر کتابدار، روزنامه‌نگارپیشکسوت، نویسنده و مجری رادیو و منتقد ادبی و هنری‌ست و سال‌ها در حوزه ادبیات و به خصوص شعر تحقیق ونگارش کرده است.

همچنین در این برنامه خواننده تحصیل کرده، امیراثنی‌عشری به همراه آهنگساز مطرح موسیقی ایرانی مجید مولانیا به عنوان گروه مهمان ساز و آواز و تصنیفی را تقدیم علاقمندان موسیقی ایرانی خواهند کرد.

این آخرین برنامه هزارصدا در سال 1396 است و راس ساعت 18 روز چهارشنبه 23 اسفند برگزار خواهد شد. بنابر اعلام مدیر و مجری این برنامه

، فینال هزارصدا در بخش‌های سنتی و پاپ، فروردین و اردی‌بهشت سال 1397 برگزار خواهد شد وسپس دور تازه آن با تغییراتی در شکل برنامه آغاز خواهد شد.

هزارصدا، اولین برنامه مسابقه موسیقی در ایران، برنامه‌ای برای نقد وبررسی و معرفی چهره‌ها و گروه‌های تازه موسیقی است که از سال 1392 راه‌اندازی شده است و به این ترتیب، پنجمین سال برگزاری خود را از سر گذرانده و در سال 1397 وارد ششمین سال برگزاری خود خواهد شد.

photo_2018-03-12_11-39-21

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید