با اجرای آرش نصیری؛

حضور حامد همایون، فرشاد حسامی و مهدی ایوبی در هزارصدا

2

موسیقی فارس: این هفته یکی دیگر از برنامه های هزارصدا راس ساعت ۱۴ و ۳۰دقیقه روز پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ و طبق روال گذشته در محل فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. هیات داوران دوره جدید هزارصدا نیز متشکل از؛ حامد همایون، فرشاد حسامی و مهدی ایوبی می باشد.

در این دوره از برنامه هزارصدا که بر روی موسیقی پاپ تمرکز خواهد داشت؛ حامد همایون، فرشاد حسامی‌ و مهدی ایوبی در قامت داور و کارشناس حضور خواهند داشت. شرکت‌کنندگان در هزارصدای این ماه در بخش‌های ترانه، اجرا و آهنگسازی مورد بررسی و قضاوت هیات داوران قرار می‌گیرند.

فرشاد حسامی ‌و حامد همایون برای دومین بار در هزارصدا حضور می یابند چرا که در سال ۱۳۹۵ حسامی به عنوان کارشناس(در گرگان) و حامد همایون نیز به عنوان خواننده میهمان در هزارصدا حاضر بوده اند. اما مهدی ایوبی برای نخستین بار و به عنوان کارشناس ترانه در این برنامه حضور پیدا می کند نیز کارنامه پرباری دارد که شامل؛ مجموعه ترانه‌های تیمارستان، تلفن عمومی ‌و روزنامه‌نگار می باشد. البته ایوبی کتابی تحت عنوان «چگونه ترانه‌هایمان را درست بنویسیم» را نیز به رشته تحریر درآورده است.

طبق روال همیشگی برنامه هزارصدا که خواننده مهمان قطعاتی را برای حاضرین در سالن اجرا می کند، این بار نیز “والایار” یکی از خوانندگان جوان موسیقی پاپ به روی صحنه می رود.

گفتنی است به استناد کانال تلگرامی هزارصدا این برنامه که آخرین هزارصدای سال ۱۳۹۸ خواهد بود به مرحوم فریدون فروغی تقدیم می گردد و در همین راستا علی احمدیان نیز یکی از قطعات زنده یاد فروغی را اجرا می‌کند.

اما یکی از نکات جالب توجه این دوره از هزارصدا، همزمانی با دربی سرخابی پایتخت است که به گفته آرش نصیری( مجری و تهیه کننده هزارصدا) در صورت رد و بدل شدن گل در این بازی، تکرار صحنه های گل به صورت زنده در سالن پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این برنامه می‌توانند روز پنجشنبه در محل فرهنگسرای ارسباران حاضر شده و اقدام به تهیه بلیت به صورت حضوری نمایند. مبلغ بلیت برای هر نفر نیز ۱۰هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که برای تهیه بلیت فقط از طریق حضوری و پیش از برنامه امکان خرید وجود دارد.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

    • سهند اینانلو در

      درود بر شما
      میتونین با جناب آقای نصیری در این رابطه مشورت بفرمایید. آیدی ایشان براتون ایمیل میشه

پاسخ دهید