حضور دست‌فروشان واقعی و هنرمندان در سالن استاد امیرخانی

رضا یزدانی و رونمایی «عاشقانه‌های خیابان»

0

موسیقی فارس- مراسم رونمایی پوستر و نشست خبری نمایش «عاشقانه‌های خیابان» دوشنبه 20 خردادماه در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نمایش، نشست خبری و مراسم رونمایی از پوستر نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به نویسندگی مشترک محمد چرم‌شیر و بهمن عباس‌پور و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی با حضور گروه بازیگران نمایش؛ سیما تیرانداز، ژاله صامتی، الهام پاوه‌نژاد و رضا یزدانی، شهرام گیل‌آبادی؛ کارگردان اثر و ابراهیم حقیقی طراح پوستر این نمایش روز دوشنبه 20 خردادماه ساعت 11 صبح برگزار می‌شود.
در این مراسم قرار است درکنار رونمایی از پوستر و گپ‌وگفت درباره نمایش، تعدادی از دست‌فروشان درباره مسائلی که در زندگی واقعی خود با آن‌ها روبه‌رو هستند صحبت کنند و نشستی آسیب‌شناسانه در این زمینه را شاهد باشیم.
این مراسم با همراهی جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها برگزار می‌شود.
نمایش «عاشقانه‌های خیابان» اجراهای خود را از دوشنبه 27 خردادماه ساعت 21:15 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌کند.
الهام پاوه نژاد، سیما تیرانداز و ژاله صامتی به‌همراه رضا یزدانی گروه بازیگران این نمایش اجتماعی را تشکیل می‌دهند.
«عاشقانه‌های خیابان» روایتی خاص از زندگی پیچیده و دشوار زنان دست‌فروش در خیابان‌ها و مترو است. شهرام گیل‌آبادی که کارگردانی آثار متعددی را در کارنامه دارد، چندی پیش نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» که اثری درباره بحران کارتن‌خواب‌ها در ایران است را به روی صحنه برده بود.
علاقه‌مندان و مخاطبان می‌توانند بلیت نمایش عاشقانه‌های خیابان» را از https://www.tiwall.com/p/asheghanehayekhiaban تهیه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید