در پی از دست دادن روجا آزادیان در حادثه سقوط بوئینگ۷۳۷؛

بغض “گروه کر شهر تهران” ترکید

0

موسیقی فارس: اجرای گروه کر شهر تهران که قرار بود ۲۳ و ۲۴ دی ماه برگزار شود، به‌ دلیل از دست دادن یکی از اعضایش در فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی به تعویق افتاد.

طبق اعلام گروه کر شهر تهران، گفته شده که به احترام از دست دادن روجا آزادیان ( از اعضای این گروه)و نیز کلیه‌ جان‌باختگان حادثه‌ تلخ سقوط بویینگ۷۳۷، اجرای خود را به زمان دیگری موکول کرده است.

پیام گروه کر شهر تهران:

«روزهایی را سپری می‌کنیم که غم و اندوه بر سر کشورمان آوار شده‌است. در سوگ هم‌میهنانی نشسته‌ایم که هر کدام‌شان سرشار از امید و آرزو برای فردایی بهتر بوده‌اند و از دست دادن‌شان بغض را در گلویمان هرچه فشرده‌تر کرد. اعضای گروه کر شهر تهران نیز با همه‌ی توان‌شان تلاش کردند با وجود تمام مصائب پیش‌آمده، در روند تمرین‌هایشان خللی پیش نیاید و اجرای خوب و پرقدرتی داشته‌باشند، بلکه از بار این غم و اندوه بکاهند. دریغا که سرنوشت، بغض‌هایمان را به گریستن تبدیل کرد، وقتی‌که شنیدیم یکی از اعضای گروهمان نیز در آن پروازِ شوم از دست رفت. خانم روجا آزادیان از سُپرانوهای گروه کر شهر تهران. دختری آرام و سر‌به‌زیر. به همین دلیل تصمیم بر این شد که کنسرتِ پیش‌روی گروه کر شهر تهران به تاریخ دیگری موکول شده و در شرایط روحی بهتری اجرا شود. بنابراین بدین‌وسیله اعلام می‌شود که اجرای روز دوشنبه و سه‌شنبه‌ ۲۳ و ۲۴ دی‌ماه، به تعویق می‌افتد و زمان اجرای آن متعاقباً اعلام خواهد شد. از همه‌ همراهان و اهالی موسیقی پوزش می‌خواهیم و سپاس‌گزار شما هستیم.
خداوند به ملت ایران صبر عطا کند.»

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید