در اعتراض به دفتر موسیقی وزارت ارشاد

تصمیم جدید چاوشی برای انتشار «ابراهیم»/ تا ۲۰ مرداد صبر می کنم

0

موسیقی فارس-خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار متنی در صفحات مجازی خود اعلام کرد در صورت صادر نشدن مجوز تازه ترین آلبومش توسط دفتر موسیقی، آن را به صورت عمومی منتشر خواهد کرد.

به گزارش موسیقی فارس، محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان با انتشار متنی در صفحات مجازی خود اعلام کرد در صورت صادر نشدن مجوز تازه ترین آلبومش با نام «ابراهیم» توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن را به صورت عمومی منتشر خواهد کرد.

در متن منتشر شده از سوی محسن چاوشی آمده است:

«با سلام؛ در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معین همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام‌ جهت احترام قدم بردارم اما حالا… من از مفصل این نکته مجملی گفتم / تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم «ابراهیم» تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.

با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم. بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر می مانیم در غیر این صورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است …»

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید