تکذیبیه محمدرضا عیوضی در اینستاگرام؛

با خبرگزاری حوزه مصاحبه نکرده ام/ موسیقی پاپ دهه۵۰ فاخر بود +عکس

4

موسیقی فارس: محمدرضا عیوضی با انتشار پستی در اینستاگرام هرگونه مصاحبه با خبرگزاری حوزه علمیه را تکذیب کرد.

تصویر پست اینستاگرامی محمدرضا عیوضی

به گزارش موسیقی فارس، خبرگزاری حوزه علمیه قم اخیرا مصاحبه ای را از قول محمدرضا عیوضی منتشر کرده بود که این خواننده باسابقه در آن به هنرمندان موسیقی پیش از انقلاب تاخته بود. اما امروز محمدرضا عیوضی با انتشار تکذیبیه ای در صفحه سخصی اینستاگرامی خود، هر گونه مصاحبه و گفتگو با این خبرگزاری را رد کرده و به تمجید از اهالی موسیقی دهه۵۰ ایران پرداخته است. وی همچنین خواستار انتشار تکذیبیه اش در همان پایگاه خبری شده است.

متن تکذیبیه محمدرضا عیوضی در اینستاگرام

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

4 دیدگاه

 1. متن کامل خبرگزاری حوزه را خواندم واقعا تمایز چندانی وجود ندارد و جان مطلب همین است که اینجا آورده شده است.

  • سهند اینانلو در

   دوست گرامی ما در مقام قضاوت ادعای آقای عیوضی نیستیم. بلکه صرفا اظهارات ایشان را منعکس کرده ایم. ممکن است اظهارات ایشان مخدوش باشند و یا واکنش خبرگزاری شما اینچنین باشد. ما در مقام قضاوت هیچکدام نیستیم. اگر هرگونه واکنش، بیانیه و یا تکذیبیه ای از سوی خبرگزاری حوزه منتشر گردد حتما و حتما واو به واو (مانند همین گزارش) به سمع و نظر مخاطبینمان خواهیم رساند.
   موفق باشید

 2. محمد بی ریا در

  متاسفانه یک سری خبربیار این روزها شدن خبرنگار! گذشت اون روزهای خوبی که خبرنگاران نویسنده بودند و برای کارشون زحمت می کشیدن. متاسفم

  • سهند اینانلو در

   دوست گرامی ظاهرا با ماهیت خبر و نگارش خبر آشنایی ندارید.یک روزنامه نگار بدون جهت گیری صرفا گزارشگر اخبار باید باشه. اینجا هم با استناد به پیج آقای عیوضی خبر انتقال داده شده. ادعای ایشان رو ما منعکس کردیم. حالا اگر ادعایی هم طرف دیگر این ماجرا دارند قطعا و بلاشک ما منعکس خواهیم کرد. به دوستانتان بفرمایید خوشحال میشیم اگر تمایل به مصاحبه داشته باشند با همکاران بنده صحبتی در همین ارتباط صورت بگیره.

پاسخ دهید